Як робити вишивку на швейній машинці.

Як робити вишивку на швейній машинці.
Розкажіть про це більш детально. дуже зручна програма для тих, хто починає працювати з вишивальною технікою. Русифіковане меню, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і як результат – учні вже до кінця першого заняття можуть створити власний дизайн, який потім відшивають на машинці. Ми знаємо, що у вас вже є 15 успішних учнів, які відкрили свій бізнес. Розкажіть історію кого-небудь з них. Так, безумовно, такі учні є і їх набагато більше, ніж 15. До цього взагалі не був пов’язаний з вишивкою. Активні продажі, продукти харчування, керівна ланка і так далі. Але з ряду причин свою фірму йому довелося закрити. Він купує машину 4-голчасту і вже через півроку робить відмінні логотипи і має досить відомий сайт. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі швейная машина бразер.
За рік прекрасно розвинули клієнтську базу. Роблять шиття на замовлення, ремонт одягу, ремонт взуття тощо. Вишивка служить як декор виробів, які вони виготовляють. Зараз у них з’явилися осінні, зимові колекції. Ще один дуже цікавий приклад. Вона шиє дуже оригінальні сукні в давньоруському стилі. Вироби відрізняються цікавим дизайном, гарною вишивкою. Людина до цього вишивкою взагалі не займався. Хіба що колись у дитинстві якісь пару стібків хрестом. Вона купує машину Brother Laura Ashley і намагається вишивати. Купує акрилову нитка. Начебто все добре, але не виходить так як хочеться – не тягне побутова машина такий складний дизайн.
Нитка під трохи іншим кутом заходить в машину. І ось цей невеликий нюанс дозволяє якісно робити потрібну вишивку. Так як вишивальні машини класу Brother Laura Ashley із звичайною подачею нитки не зможуть вишити товсту нитку №12 Акрил. Оригінальна подача нитки, правильний підбір стабілізаторів, регулювання натягу верхньої і нижньої нитки, а також застосування дублюючих матеріалів дає позитивний ефект. Швейно-вишивальна машина є слухняним інструментом. Виходить той дизайн, який хотілося досягти! Після трьох днів роботи людина освоїв програму.