як вибрати подарунок для брата

6-27-2020

 

 

Як чудово, якщо слова пісеньки «У мене братика немає…» до вас не відносяться. Є в вас брат, і ви його дуже любите. А найкраща можливість показати свою любов — це привітати його з днем народження. І довго думати про те, що подарувати братові, не потрібно. Ви ж добре знаєте, про що він мріє. Також хочемо порекомендувати обрати найкращі Подарки для брата на сайті по найкращій ціні.  

Виконаєте мрію молодшого братика

Коли в сім’ї підростає маленький братик, його бажання завжди відомі і часто навіть озвучені, вимогливо і голосно. Треба тільки домовитися з батьками, щоб в цей довгоочікуваний день у нього не опинилися раптом у руках дві абсолютно однакові машини. Але зате дитяча залізниця, про яку він так давно мріяв, надовго пропишеться на підлозі його кімнати. До речі, ця іграшка не підвладна часу, потяги люблять запускати чоловіки в будь-якому віці.

Сьогодні вибрати подарунок хлопцю легко, китайські ремісники заповнили цю нішу на совість. Всілякі моделі машин, зброю-справжній, всілякі кіборги і трансформери. Вони не дають можливості зробити подарунок своїми руками, він просто не буде помітний на тлі яскравих готових іграшок.

Хлопці набагато більше часу проводять на вулиці, ніж удома. Але малювати люблять всі діти, тому фарби, фломастери і навіть олівці разом з книжкою-розмальовкою в якості подарунка на деякий час утримають непосиду за столом. Хлопчики люблять щось конструювати, тому набір Лего теж доведеться дуже до речі.

Раніше дуже популярним було випалювання по дереву. Якщо ваш брат — натура творча, то подаруйте йому такий набір. В якості зразка можна випалити на дошці нехитру картинку або привітання. Через якийсь час на кухні різко збільшиться кількість обробних дощок, прикрашених сюжетами казок або незвичайними квітами.

Якщо брат — непосида

Брат підріс, і його інтереси змістилися в дещо іншу площину. Радіокерований автомобіль або катер, який можна запустити в найближчому водоймищі, доставлять не меншу радість, ніж велосипед, ролики або скейт. Він ще покаже вам, яких успіхів він досяг, катаючись на дошці по навколишніх доріжках і сходах.

Якщо ваш брат любить спорт, захоплюється футболом або баскетболом, то дуже гарним подарунком можуть стати предмети спортінвентарю. Домогтися пружності тіла допоможуть гантелі. Якщо батьки постараються і закріплять у дверному прорізі турнік, то можна буде і накачати руки. А футбольні матчі між дворовими командами будуть збирати натовпи вболівальників з друзів і батьків.

На таких непосидьків одяг завжди «горить». Не проблема подарувати спортивний костюм або модні кросівки. А от якщо вдасться роздобути футболку з автографом гравця улюбленого клубу, ваш брат буде просто щасливий і гордий. Його авторитет серед ровесників, безсумнівно, зросте.

Подарунок ботаніку

Ботаніки серед братів теж зустрічаються. Йому буде дуже приємно, якщо ви знаєте про захоплення марками, наприклад. Тому і вирішили внести свій внесок в цю справу, подарувавши чудовий кляссер або останню серію марок з морськими тваринами, та ще погашену спеціальним штемпелем. Такий подарунок братові на день народження зробить вас ще ближче.