Як вибрати засіб за доглядом і загоєння тату

9-6-2020

 

Ви вийшли з тату салону зі свіжої татуюванням. Після нанесення татуювання починається найцікавіше і відповідальне. Від процесу загоєння залежить те, чи буде ваша татуювання радувати око, або ж вам доведеться йти до майстра на корекцію малюнка (і це в кращому випадку, в гіршому вас може чекати лазерне видалення партака). Також хочемо вам порекомендувати https://www.tattoomarket.ru/catalog/sredstva-uhoda засоби за доглядом і загоєнням тату.

Хочете, щоб ваша татуювання добре зажила? Доглядайте, і ще раз доглядайте!

Бажано – так само добре, як ви доглядаєте за своєю дівчиною. Або хлопцем. Нова робота не повинна пересихати (в кінці вона може почати лущитися, але це теж нормально). Для цього її важливо очищати, а потім змащувати кремом, і робити це треба кілька разів на день.

Але чим мазати тату для загоєння?

Варіантів кілька:

Foam – антибактеріальна піна, 250ml

OIL білосніжний вазелін – 350мл

Plastic ™ – 30 мл

PROTECTIVE TATTOO FILM, 10см х 1м

Tattoo Wrap Black Mummy Tape

Нічого. У першому випадку ви отримаєте жахливий результат (як ми згадували вище). З цієї причини варіант «не використовувати» крем не рекомендується – якщо вам дороги вкладені в татуювання гроші і працю вашого майстра.

Звичайний вазелін. Краще, ніж нічого, але набагато гірше всього іншого. Проста технічна мастило, яка заб’є вам пори. Чи не буде доглядати за вашою шкірою, з ним робота заживає довше. Чи не бро, тому що в ньому немає вітамінів і компонентів для регенерації шкіри.

Дитячий крем краще вазеліну. У ньому є вітаміни, іноді можна навіть знайти досить непоганий крем. Але він не підійде для загоєння татуювання! Він теж заб’є пори, і шкіра під ним буде пріти так само, як і під вазеліном.

Бепантен / дексапантенол і подібні до них мазі / креми. Непогано, безперечно краще, ніж вазелін і дитячий крем. За одним але. Далеко не всі можуть переносити його компоненти (і рідко це сам пантенол. Не знаємо, що курять виробники таких мазей, чесно). У тих, кому не пощастило, починається дикий свербіж в області тату. Мазі такого типу сушать шкіру, і підходять далеко не всім любителям татуювань. Навряд чи бро, але на безриб’ї …

Креми і гелі для догляду за татуюванням. Це твій бро. Однозначно. Люди намагалися, щоб ти міг намазати їм свою божественну роботу. І щоб вона від такої турботи зажила. У деяких з них навіть може бути дексапантенол, але вони зроблять все, щоб шкіра не була сухою, як туалетний папір поруч з батареєю опалення.

Тут можна послухати майстра, або довіритися нам. Наш гель, Olastic, з маслом Ши, Д-пантенолом і натуральними компонентами тобі точно бро. Знаєш чому?

Тому що ми намагалися, щоб ти міг доглядати за своєю шкірою. Як за дівчиною, або навіть краще. Трохи магії – і ти дізнаєшся, що наш гель ще і Vegan-friendly. Його можна мазати навіть якщо ти не будеш їсти м’ясо, і мітінгуешь проти змін клімату. Він помірно жирний, тому не заб’є пори твоєї шкіри, зате допоможе їй зажити скоріше.

І ти зможеш похвалитися своєю роботою раніше, ніж син маминої подруги, який зробив татуювання у одного «за одне пиво» і мазав її звичайним вазеліном упереміш з соплями.