У вас є хороший фотоапарат і ви впевнені, що непогано вмієте фотографувати? Що ж, цілком можливо, що ваше хобі може приносити вам і непогані гроші. Єдине, що вам може крім цього знадобитися – інтернет-сайт.

Як ви вже зрозуміли, мова йде про те, щоб продавати свої фотографії. Насправді цей бізнес навряд чи стане статтею вашого основного доходу, але додаткові гроші теж не завадять.

Реєстрація. Ви повинні розуміти, що хоч і будете заробляти виключно творчою працею, все одно ви є підприємцем. Тобто вам необхідно отримати дозвіл.

Сайт. Для продажу фотографій можна використовувати сторонні сайти в Інтернеті існує досить багато таких сервісів). Перераховувати всі подібні сайти ми не будемо. Ви їх і самі легко знайдете.

Такі сайти гарні для початку бізнесу. Але як тільки ви помітите, що ваші фотографії скуповують як гарячі пиріжки – саме час обзавестися власним сайтом.

Сайт можна розробляти в двох варіантах. Перший – максимальна простота. Робиться упор в першу чергу на зручність. Простий, але інтуїтивно зрозумілий дизайн. Другий – максимальний упор на красу. Сайт з анімацією і незабутнім дизайном. Чим більше деталей, тим краще. Який з цих двох варіантів підійде вам – вирішуйте самі.

На сайті необхідно викладати мініатюри ваших фотографій з цінами, свої контакти, а також приклади робіт які були використані в ЗМІ, реклами і т. д. Також не забудьте придумати для свого сайту запам’ятовується ім’я.

Фотографії. Для того, щоб заробляти на фотографії, мало сидіти за комп’ютером. Потрібно постійно подорожувати містом, бувати на різних заходах, та й взагалі – просто любити фотографувати. Чим більше ви будете робити фотографій, тим більше знайдете клієнтів.

Спробуйте попрацювати фрілансером для якогось журналу. Це не тільки дозволить вам отримувати стабільний дохід, але також завести корисні знайомства і безцінний досвід. Чим більше ви будете з’являтися на заходах з фотоапаратом, тим краще вас запам’ятають.

Реклама. Без неї нікуди. Рекламуватися доведеться в основному в Інтернеті.

Дуже важлива реклама на початковому етапі, коли вас ніхто не знає, і навіть не підозрюють які гарні знімки ви робите. Пізніше, коли ви вже більш-менш звикнете свій бізнес, потреба в рекламі відпаде – вона все одно буде поширюватися по сарафанному радіо – від одних знайомих до інших.