У США інтим-шопи існують вже близько чотирьох десятків років. В нашій країні цей бізнес набагато молодше. Тому і розвинений слабкіше. У 90-х окупити його було дуже складно. Люди ще з побоюванням ставилися до таких магазинах, соромилися, і заходили туди лише найсміливіші. Зараз ситуація кардинально змінилася і продовжує змінюватися в кращу сторону. Люди все менше соромляться і все більше цікавляться новинками продукції инитм-магазинів.

Місце. Ясна річ, що секс-шоп не відкриєш навпроти храму чи біля дитячого садка. Він взагалі повинен знаходитися вдалині від будь-яких громадських будівель лікарень, університетів, відділень поліції і т. д. Непоганий варіант – розмістити интимшоп в закритому павільйоні в одному з торгових центрів. Непоганий варіант також центр міста, де повно інших невеликих магазинів. Щоправда, порівняно з ними, оформлення інтим-магазину буде відрізнятися.

Оформлення. Секс-шоп відноситься до того типу магазинів, які не повинні кидатися в очі. Невелика вивіска, а також попередження про те, що особам до 18 років вхід заборонений ось і все, що необхідно. Не хвилюйтеся, така непоказну зовсім не відлякує клієнтів. Кому потрібно, зайде без всякої реклами. І вже звичайно таким магазинам не потрібні вітрини. Товар повинен бути видний тільки всередині магазину.

Внутрішнє оформлення повинно бути виконано в спокійних кольорах – рожевий, світло-зелений. Світло має бути приглушений, а на тлі повинна грати спокійна і тиха музика. Гучність повинна бути такою, щоб покупцеві, розмовляючи з продавцем не довелося підвищувати голос. Весь товар всередині магазину повинен бути розміщений за склом, але не за касою. Тобто людина повинна мати можливість підійти і розглянути його, але не чіпати. Також необхідний каталог товарів, якщо все не вдасться виставити на огляд. В каталозі ж обов’язково повинні бути фотографії.

Товари. Зазвичай секс-шопи продають цілий спектр різноманітних товарів – від БДСМ-наборів до жіночої нижньої білизни. Пам’ятаєте, в такому бізнесі чим більше різноманітність – тим краще, тим більше клієнтів ви зможете залучити.

Сайт. У інтим-шопу обов’язково повинен бути свій сайт. Люди дуже часто не вирішуються відразу піти в такий магазин, особливо якщо там немає товару, який їм необхідний. Сайт запросто вирішує такі проблеми. Особливо якщо через нього можна буде зробити замовлення, а прийшовши на місце просто забрати його. До речі, при роботі з такими замовленнями, їм потрібно давати номери. Тобто людина, коли приходить у ваш магазин каже – у мене замовлення №1111 та йому просто дають те, що він замовляв у чорному непрозорому пакеті. Це в свою чергу приверне до вас додаткових «скромних» клієнтів. Те ж саме можна зробити і з відправкою товарів поштою – висилати їх у непрозорих коробках.

Робота з клієнтами. За статистикою, кожен другий покупець, хоча б один раз зайшов в секс-шоп повертається туди знову. А щоб він повернувся саме в ваш магазин, треба його чимось привернути. В першу чергу це можуть бути різні дисконтні нагромадження (тобто чим більше покупок зроблено, тим більшою буде знижка), а також акції та рекламні гри. Кожному клієнту разом з товаром кидайте в пакетик візитку вашого магазину, а при замовленні в Інтернеті пропонуйте підписатися на розсилку інтернет-каталогів з новими товарами.

Продавці. Продавати товар в інтим-магазині може тільки молода красива дівчина. Якщо продавцем буде хлопець, то багато дівчат просто соромитися щось у нього запитувати, а ви втратите частину клієнтів. Звернення з покупцями повинно бути ввічливе і ненавящевое. Не можна ні в якому разі підриватися до відвідувача людині з криком: «Вам що-небудь підказати?». Повірте, якщо в секс-шопі людині що-небудь знадобитися – він сам запитає. І ні в якому разі не можна вести світських бесід і радити товари словами «у мене вдома такий же». І пам’ятайте про посмішку – вона обов’язковий атрибут продавця інтим-шопу.