Як виграти в ставки на спорт

12-10-2019

Бетторы з досвідом заявляють, що гра на експресах — шлях до втрати банкролла, і рекомендують віддати перевагу ординарам. Але новачок це зрозуміє не відразу. Адже склавши експрес-ставку з кількох подій, ми отримуємо високий коефіцієнт, який виглядає дуже заманливо, щоб від нього відмовитися. Однак після кількох десятків невдалих експериментів, розумієш, що не все так просто. Але до експресів настільки сильно звикаєш, що відмовитися від них неможливо. І тоді замислюєшся, а може все таки є якась стратегія на експреси, яка виявиться ефективною. Однією з таких може стати стратегія на ставки коротких експресів. Також хочемо порекомендувати поставити киберспорт ставки , тут великі шанси на виграш.

Для тих, хто не в курсі, коротко пояснимо, що таке експрес. Нічого складного. Ми беремо кілька подій і об’єднуємо, а виграш відбувається, якщо всі події співпадуть з прогнозами.

Тепер підемо двома шляхами:

  1. Маленька сума ставки за великий коефіцієнт. У разі вдалого результату, витративши невеликі кошти, ви отримуєте прибуток.
  2. Велика сума ставки, але на події, в яких ви в значній мірі впевнені. Хтось скаже, що гра по-крупному ймовірно призведе до банкрутства. Але ж не обов’язково просаджувати банк повністю. До того ж, якщо бажаєш серйозно заробити, то будь готовий витратитися.

Не вибирайте події навмання
Роблячи ставки на експреси, переважно розбиратися в тому виді спорту, з яким маємо справу. Якщо ви вибираєте події навмання, то успіху не досягнете. Зберіть максимум інформації про майбутні матчі, і ви здивуєтеся наскільки це вам допоможе. Принцип стратегії коротких експресів полягає в тому, що краще взяти дві події з високою ймовірністю, ніж багато і навмання.

Ще раз повторимося. Не вибирайте події, де присутній компонент випадковості. Ви заперечите, що такий компонент присутній у кожному виді спорту, але все ж є такі види ставок, які неможливо прорахувати. Як передбачити, чи призначить суддя одинадцятиметровий удар в тому чи іншому футбольному матчі. Складно прогнозувати видалення гравця в матчі.

Якщо ви зупините вибір на стратегії коротких експресів, навчитеся бачити плюси і мінуси кожного з суперників. Звичайно, можна переглянути гори статистичної інформації, статистку команд, побачити тенденцію, але все таки краще покладатися на власну інтуїцію. Вона вже точно не підведе. Та це нелегко, але якщо ви ставите регулярно, то незабаром навчитеся розуміти власний внутрішній голос і досягнете успіху в ставках на експреси.