Ніхто з нас не знає, яка угода прогорить, і коли ми зазнаємо збитків. Якщо займаєшся трейдингом, збитки завжди будуть. Під час відкриття операції неможливо вгадати правильну це хід чи ні. Коли трейдер потрапляє в смугу збиткових угод, він може знайти поради, які тільки посилять його положення. Тому треба розібратися, як впоратися з смугою невдалих угод.

Слід розібратися, які саме поради можуть завдати шкоди нашому психічному здоров’ю. Коли Ви усвідомили, що Вам не щастить, і останні операції приносять лише збитки, подивіться на себе зі сторони, як Ви спілкуєтеся з близькими людьми, які вчинки робите. В такий період життя, психічний стан дуже вразливе і Ви можете не бачити того, що робите собі тільки гірше.

Подивіться на свій спосіб життя і звички. Може бути, Ви стали частіше харчуватися в кафе швидкого приготування або їсте тільки чіпси і шоколадні батончики? Ваші шкідливі звички (сигарети, алкоголь) вони посилилися? Стала чи лінь перешкодою для щоденних справ, які раніше приносили Вам радість? Все це шкодить Вашому здоров’ю. Всі вище описані дії говорять про те, що психологічно Ви намагаєтеся знайти маленьку радість, яка б заглушила психологічний біль. Але в основному результат виходить зворотним. Так як же правильно допомогти собі вийти із смуги невдалих угод?

Почніть з того, що перестаньте, що-небудь робити. Зупиніться на певний час підіть на природу і звільніть мозок від морального вантажу. Тільки потім, погляньте на ситуацію іншими очима. Адже шкода наноситься організму, не допоможе Вам вирішити проблему. Тепер настав час усвідомити причини невдач. Не жалійте себе, як би це не було боляче, визнавати свої помилки, свою некомпетентність і т. д. Визнайте їх, кожна пережита невдача робить нас сильнішими, пам’ятайте це. Головне-це чесність із самим собою.

Тепер настав час розібратися, що саме не спрацювало Ви або Ваш план системи. Згадайте, як саме Ви перевіряли Ваш план або систему на працездатність. Здійснювали Ви тренувальні торги або Ви не змогли запустити її в тренувальному форматі? На основі яких даних, Ви тестували систему – своїх або зразка. Як саме Ви розробили свій метод? Які гарантії, що він принесе прибуток? Правильний код у Вашого методу? Може Ви, сильно поліпшили Ваш метод? Чи Проводили Ви тестування системи на віртуальному капіталі, перш ніж працювати з реальними грошима? Чи знаєте Ви про всі недоліки Вашої системи?

А тепер розберемося, є причиною не роботи системи. Ваша система передбачала нетривалий занепад? Як давно були програшні операції? Повністю чи Ви вивчили можливі ризики, які пов’язані з Вашим методом або інструментами? Можливо, Ви переоцінили Ваш метод? Досяжну мета, Ви поставили перед собою?

Дайте відповідь на поставлені питання і знайдіть слабка ланка в цьому ланцюжку. Від чесності Ваших відповідей залежить майбутнє. Тому що, потрібно виявити всі проблеми, а не знайти тільки одне і вирішити, що справу зроблено. Отже, якщо справа в системі, потрібно виправити її, якщо проблема у Вас, потрібно замінити систему і змінити своє ставлення до неї. Суть в тому, чи потрібно ще більше оновити метод або емоційно вдосконалюватися.

Навіть якщо Ви робили все точно по інструкції, облік всіх індексів і показників, від провалу ніхто не застрахований. Дуже хотілося, щоб описані рекомендації як впоратися з смугою невдалих угод, допомогли людині, а не завели його в депресію, і не посилили вплив шкідливих звичок. Адже гроші ми заробляємо, щоб балувати себе, а не витрачати всі на дорогі таблетки.