Як вибрати антикваріат і предмети мистецтва !!!!

Помилуйтеся творами мистецтва і колекційними предметами в антикварному кварталі Амстердама. У Дзеркальному кварталі розташувалися понад 80 арт – дилерів і продавців антикваріату. Квартал знаходиться в серці Кільця каналів Амстердама, неподалік від Рейксмюсеума, Району дев’яти вулиць і площі Лейдсеплейн. Тут завжди представлені рідкісні твори мистецтва, колекційні предмети і дивини. Мистецтво та антикваріат в Амстердамі. Він заслужено вважається одним з найчарівніших районів Амстердама. Уздовж вузьких вулиць цього кварталу вишикувалися старовинні будинки з численними галереями і атмосферними антикварними крамницями, які ваблять колекціонерів і любителів мистецтва. Також хочемо вам порекомендувати http://decovina.com.ua/

Історія і культура Дзеркального кварталу. Дзеркальний квартал почав розвиватися як центр мистецтва і предметів старовини в перші роки XX століття, коли тут відкрилося кілька антикварних крамниць. Однак свого розквіту він досяг тільки після війни, коли став ядром голландської торгівлі антикваріатом і витворами мистецтва. Головні артерії Дзеркального кварталу — канал Спигелграхт (Spiegelgracht) і вулиця Ньіве – Спигелстрат (Nieuwe Spiegelstraat), уздовж яких зосереджено понад 80 незалежних художніх галерей і антикварних крамниць.

Тут продають класичні та сучасні предмети мистецтва з усього світу. Дзеркальний квартал — це зібрання справжніх скарбів: від меблів XVII століття і делфтського порцеляни до ювелірних прикрас XIX століття, старовинних музичних інструментів, дивовиж і рідкісних колекційних предметів з минулих століть. Колекціонерів творів мистецтва залучать галереї, де поряд з предметами давньогрецької епохи на продаж виставлені роботи XX і XXI століття, в тому числі авторства таких прославлених художників, як Енді Уорхол і Бенксі.

Дзеркальний квартал — серце Кільця каналів, тому тут прогулянку легко поєднати з походом в музеї та оглядом довколишніх пам’яток. Біля південного кінця Спигелграхта розташовані Рейксмюсеум, музей Ван Гога і музей Стеделек (Stedelijk), а в п’яти хвилинах ходьби уздовж каналів знаходиться площа Лейдсеплейн (Leidseplein) з розважальними закладами та знаменитий музичний зал Paradiso. Рада редактора: Відвідування Дзеркального кварталу можна об’єднати з прогулянкою по району Харлеммербюрт (Haarlemmerbuurt) і прилеглого Району дев’яти вулиць, який на голландському називається Negen Straatjes.