Як вибрати детектор банкнот


Как выбрать детектор банкнот
Якщо ви багато працюєте з готівкою, то напевно не раз замислювалися про покупку детектора банкнот (валют). Навряд чи хтось захоче витрачати дорогоцінний час на вивчення всього асортименту і розбиратися в тонкощах відмінностей між моделями.
Також хочемо вам порекомендувати детектор валют в Киеве
Однозначної відповіді на питання: , ніхто не дасть. При виборі необхідно враховувати валюту, обсяг перевіряється готівки, сферу застосування і, зрозуміло, бюджет, який ви готові виділити на придбання.
Це допоможе вам зробити правильний вибір і не пошкодувати про витрачені гроші.
Якщо вам потрібен компактний, а головне мобільний детектор банкнот, то ваш вибір — портативні детектори банкнот. Ці недорогі пристрої користуються великою популярністю серед кур’єрів і експедиторів, а так само тих, хто працює з готівкою на виїзді. Портативні детектори банкнот не забезпечують високу точність перевірки і не призначені на перевірку великих об’ємів готівки. Їх головні переваги — невисока ціна, компактність і мобільність.
Підходять для невеликих роздрібних підприємств, де не потрібна висока точність перевірки. Найчастіше, мають на борту тільки УФ детекцію. Основна перевага — простота у використанні. Перевірити купюру не складе труднощів, якщо ви знаєте основні ознаки захисту банкнот.
Якщо необхідно перевіряти не тільки купюри, але і цінні папери за кількома ознаками захисту, то вам підійдуть універсальні детектори банкнот. В якості основного виду детекції раніше використовується УФ. Додатково є магнітна детекція, так само можна перевірити наявність водяних знаків. У більш дорогих моделях є ІК детекція. Універсальні детектори банкнот підійдуть для пунктів обміну валют, АЗС, великих торгових точок і т.
Якщо вам потрібна висока швидкість і максимальна точність перевірки автентичності, але при цьому ви не володієте необхідними знаннями, то ваш вибір — автоматичний детектор банкнот.
За допомогою такого пристрою ви зможете легко і швидко перевірити купюру за всіма ознаками захисту. Але їх вкрай рідко можна зустріти на касі звичайного магазину або організації. Як правило, їх використовують банківські установи або держслужби.
Вся інформація, розміщена на даному інтернет – сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Поточні ціни та наявність, можливість і вартість доставки уточнюйте за телефонами, вказаними на сайті.
Вся інформація, розміщена на даному інтернет – сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Поточні ціни та наявність, можливість і вартість доставки уточнюйте за телефонами, вказаними на сайті.