Як вибрати івент-агенство

2-11-2020
Картинки по запросу "Як вибрати івент-агентство"


Існує кілька ознак хорошого event – агентства. Як і в будь-якій галузі, в області event – індустрії існують як свої фахівці, так і слабкі співробітники. Діяльність event – агентства тільки з першого погляду здається простою, насправді вона вимагає серйозного підходу, який поєднує в собі вдумливість, оригінальність ідей і копітку роботу. Правильно підібрана і компетентна організація – запорука успішності фірми та її подальшого розвитку. Портфоліо – це наочне і переконливе свідоцтво компетенції event – агентства. Правильно підібране і оформлене портфоліо здатне зацікавити і переконати в професійності event – агентства. Також хочемо вам порекомендувати event агентство ми організовуємо вже більше 17 років відмінні заходи і знаємо як грамотно зробити відмінний свято для компанії.

Однак ці доказ легко фальсифікуються, тому більш надійним способом перевірки репутації агентства є позитивні відгуки попередніх клієнтів. Існують агентства, які здатні знайти до клієнта індивідуальний підхід, враховуючи специфіку його діяльності та запропонувати вдалий первинний план роботи. Однак багато з них застосовують стандартні звернення в типовому договорі, лише замінюючи назви і накидаючи приблизний графік. Тому при зверненні за послугами до агентства, що займається проведенням спеціальних заходів слід придивлятися до його первинного пропозиції. Організація – клієнт платить гроші event – агенції за його ідеї і свого часу. Тому йому вигідно при найменших часових витратах з його боку вкладати свої ресурси в справу, в якій він більш компетентний, вимагає від нього набагато більшої уваги та участі. Тому перевага віддається тим агентствам, які готові запропонувати своїм діловим партнерам захід «під ключ». Уміння розбиратися в специфіці діяльності замовника.

Навіть вдало продуманий план дій і креативність ідей можуть звести всі зусилля нанівець, якщо event – агентство не розбирається в основних напрямках діяльності клієнта і не розбирається в її специфіці. Не володіючи мінімальною інформацією про галузі, в якій обізнаний замовник, агенту легко допустити помилку, навіть якщо план його діяльності бездоганний.