Як вибрати квартиру в новобудові

10-6-2021

Вибираючи квартиру в новобудові, ми орієнтуємося на свій поточний бюджет, сімейний стан, місце роботи та інші фактори. Але в той же час варто задуматися про можливі зміни, через які в майбутньому стане необхідно продати житло з метою купити нове-побільше, чи меншу, в іншому місті або навіть країні. Тим самим, вже зараз важливо вибрати ліквідний варіант, який буде користуватися високим попитом на вторинному ринку. Також хочемо вам порекомендувати вибрати квартиру в новобудові http://dimdim.ua/ru/kyiv/residential-complex/78_zhk-krishtalevi-dzherela/ в ЖК Кришталевi джерела.

Як купити ліквідну квартиру в новобудові ЖК Кришталевi джерела?

Ринок житла змінюється з року в рік. Але, як відзначають експерти, існують антитренди, які і через кілька років можуть перешкодити швидко і вигідно продати нерухомість. Розповідаємо, які квартири варто уникати, якщо ви з високою часткою ймовірності будете продавати житло в майбутньому, і пропонуємо альтернативні рішення в новобудовах ЖК Кришталевi джерела.

Що ж робити великій родині? при появі дітей батьки прагнуть розширити житлоплощу, але з віком кожній дитині знадобитися окремий будинок, а дорослим не потрібна квартира з безліччю спалень.

Головним правилом в даній ситуації стане покупка нерухомості з максимально функціональним і компактним плануванням. Всі метри повинні бути корисними, варіанти з коридорами в 20 «квадратів» виключаються відразу. Також варто звернути увагу на євро квартири з просторою кухнею-вітальнею. Ергономічний простір буде меншим за площею, а відповідно і за ціною. Крім поточної економії, покупці отримують більше шансів на легкий продаж в майбутньому.

Крім продуманої і якісного планування квартири для сім’ї з двома дітьми, варто відзначити зручність розташування самого будинку. У крокової доступності від “парку” – дитячі садки, медичні установи та школи.

Квартира для великої родини в ЖК Кришталевi джерела

У деяких проектах можна зустріти варіанти квартир, в яких не передбачені балкони або лоджії. Девелопери посилаються на той факт, що ці площі найчастіше використовуються як місця для зберігання, таким чином, краще відразу запроектувати метри під комори кімнати.

Але, як показує аналітика, багатьом покупцям важлива наявність балкона або лоджії, особливо на тлі пандемії і введення тимчасових обмежень.

Навіть якщо особисто вам даний момент не принциповий, то при продажу на вторинному ринку багато потенційних покупців будуть розглядати варіанти тільки з балконом/лоджією.

Якщо ви неодмінно хочете жити в особливій квартирі, але при цьому не виключаєте ймовірність її продажу в подальшому, то при виборі варто дотримуватися принципу «все в міру».

Хочете два поверхи? придивіться до максимально правильним і функціональним плануванням. Потрібен антресольний рівень? порадьтеся в дизайнерами про наповнення і зонуванні простору. Необхідна тераса? нехай її площа не перевищує розміру самої квартири.

Цікаві, але при цьому універсальні квартири в новобудовах гарантовано залучать своїх покупців при перепродажі на «вторинці».