Як вибрати масажер для ніг!!!!

Масажер для ніг – здоров’я і задоволення в одному пристрої. Розслабитися після насиченого дня, покращити сон і загальний стан здоров’я так легко. Для цього достатньо просто купити масажер для ніг. Таке винахід чудово допомагає зняти напругу з м’язів, надає антистресовий ефект і благотворно позначається на загальному стані здоров’я. Все, що потрібно – це просто включити апарат, вибрати режим і всістися зручніше. Як працює масажер для ніг смотреть здесь . Дія відбувається за рахунок рухаються роликів. Вони рухаються вздовж стопи, розминаючи м’язи.

Так, компресійний масаж виконується за допомогою спеціальних подушок; Для акупунктурного (точкового) і шиацу використовуються спеціальні форми роликів; Аеромасаж проводиться за допомогою струменів повітря; Вібромасаж – передбачає вплив вібрацій в певному діапазоні; Лімфодренажний виконується спеціальними нефритовими насадками; Крім того, більшість апаратів впливає на м’язи за допомогою тепла і інфрачервоного світла. Як вибрати масажер для ніг. Набір функцій пристрою залежить від індивідуальних переваг і медичних показань.

В залежності від нього будуть відрізнятися і конструкції. Чим більше варіантів – тим більш глибоке розслаблення забезпечує апарат. Він може бути як компактним, так і значного розміру, обов’язково подумайте про те, де він буде розміщуватися. Деякі моделі можуть складатися, що дуже зручно при використанні в домашніх умовах. Перш за все зверніть увагу на форму роликів, наявність різних насадок і матеріали для їх виготовлення. Адже якість процедури перш за все залежить від них. Якщо конструкція передбачає повітряно – компресійні подушки для сдавливающего масажу, переконайтеся, що вони наповнюються повітрям рівномірно.

Варто перевірити і функцію аеро- – струмінь повітря повинна подаватися стабільно і доставляти приємні відчуття. Уточніть, чи є пульт керування на пристрої – це дуже зручно. Важливо також наявність таймера, який буде сигналізувати про закінчення сеансу. І датчика безпеки для автоматичного відключення у разі неполадок. Переваги покупки масажера для ніг Широкий асортимент від перевірених виробників: Марутака, Casada, RoTai, Yamaguchi та ін. Комфортний для вас спосіб оплати; Розстрочка з фіксованим щомісячним внеском; Широкий каталог