Як вибрати паркетну дошку
У зв’язку з коливаннями курсу валют, ціни на сайті можуть відрізнятися від діючих.
Вже прийнято рішення настилати паркет, і відразу ж виникають питання, як вибрати паркетну дошку, на якій породі деревини зупинитися, який сорт використовувати, як не помилитися з розмірами, як проконтролювати якість. Також хочемо вам порекомендувати паркетная доска купить в Киеве

На ці питання спробуємо дати вичерпні відповіді в даній статті. Виробник – це той, хто забезпечує якість паркетної дошки. Від деревини залежить колір і відтінок підлогового покриття. Так само порода дерева визначає твердість поверхні і стійкість покриття до перепадів температур і вологості. Чим більше прохідність приміщення і чим більше механічних навантажень зазнає підлогове покриття, тим більш міцну деревину потрібно використовувати. Наприклад, дуб, модрина, ясен, венге – міцна деревина, її укладають в приміщенні з великою прохідністю. На поверхні підлоги важка меблі, гострі предмети та каблуки не будуть залишати слідів.

У деяких випадках продавитися може лакове покриття, але не сама деревина. Береза, вишня – більш м’яка деревина, її можна використовувати тільки в тих приміщеннях, де механічне навантаження на підлогу мінімальна, наприклад, в спальні. Дошки з хорошою геометрією мають міні – фаски. Селекція – це сортування деревини за малюнком, кольором, текстурою, за наявності сучків або барвистих плям і т. Кожна дошка має свій неповторний малюнок. Важливо врахувати, що селекція дошки впливає на її вартість. Розглянемо найпоширеніші види сортування.

Радіал – усі дошки підібрані ідеально, приблизно одна кольорова гама, моно малюнок – всі лінії продольны уздовж дошки. Селект – дошки можуть бути різної колірної гами або різні по відтінкам. Можливі дрібні, середні і великі серцевинні промені. Натур – розкид по колірній гамі незначний. Можуть бути сучки до 2 мм і біла заболонь. Рустик – сильний розкид за кольором. Є сучки до 6 мм, біла заболонь – до 1/ 5 всієї ширини дошки. Настил під фінішним покриттям (лак або масло) готовий до укладання. Якісне покриття забезпечує зносостійкість паркетної дошки. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам. Бажаємо вибрати якісну паркетну дошку, яка буде відповідати всім Вашим вимогам.