Як вибрати паркетну дошку

Как выбрать паркетную доску
Повідомлень: 17Реєстрація:. Хочемо постелити в кімнатах паркетну дошку. В інеті багато інформації, але на одному сайті, а на іншому-навпаки. Що краще двошарове або тришарове, з фоской або без, на що краще і як стелити.
Також хочемо вам порекомендувати паркетная доска купить в Киеве
Повідомлень: 1Реєстрація:.
Вибір паркетної дошки звичайно безпосередньо залежить від того , скільки Ви готові на нього витратити грошей. Різниця між двошарової і тришарової в тому , що двошарову потрібно обов’язково клеїти , а тришарову можна постелити плаваючим способом на підкладку, а так по моєму більше в експлуатації різниці немає.
Повідомлень: 17Реєстрація:.
Вибір паркетної дошки звичайно безпосередньо залежить від того , скільки Ви готові на нього витратити грошей. Різниця між двошарової і тришарової в тому , що двошарову потрібно обов’язково клеїти , а тришарову можна постелити плаваючим способом на підкладку, а так по моєму більше в експлуатації різниці немає. Я брав собі дошку Українського виробництва ТМ Bolex.
Ми її клеїли на стяжку двокомпонентним клеєм. Після укладання не відрізняється від масиву взагалі.
А чому не постелили плаваючим способом.
Повідомлень: 4Реєстрація:.
Доброго дня. Теж дуже довго вибирав, в результаті зупинився на Tarkett дуб рустик по знижці. Але це було 6 років тому і тоді українську не ризикнув брати , тим більше що різниця на квадраті була гривень, А зараз може бути і українські нормально роблять. За якістю задоволений, 4 – х шарове покриття добре служить. Навіть там де стілець комп’ютерний варто, за 6 років не сильно протерли. Мінус звичайно в тому, що якщо предмет типу викрутки впаде з висоти рук, то залишить вм’ятину.
Відгуки про неякісні товари і послуги. Є сенс ставити приплив або рекуператор. 11Обзор актуальних цін на електромонтажні роботи: монтаж, заміна електропроводки, установка светильниковDomik. ua 11в чим і чому не можна економити при ремонтеDomik.
Бунтарський дух: ультрасучасний інтер’єр в стилі поп – артDomik. ua 10Что таке фугування плитки і чому без нього не обойтисьDomik. 08Старт продажів: чим дивують забудовники в центрі КиеваDomik. 08Унікальні пропозиції від BD Holding у ЖК «Європейка», встигни до подорожчанняDomik. 08Летние знижки на квартири в ЖК Aqua MarineDomik. 08Квартира під оренду у Дарницькому районі: розрахунок рентабельностиDomik. 08Управляющая компанія в новобудові: що входить в її обязанностиDomik. 08Компания Evrodim розігрує iPhone X серед своїх инвесторовDomik. /м2ЖК бізнес – класу в Печерському районі. /м2Третья чергу у продажу. Знижка до -10% Розстрочка до 7 років. Комплекс уже введено в експлуатацію. /м2Рассрочка на всі квартири для студентів. /м2Престиж і краса краєвидів в ЖК Henesi House. /м2Старт продажу квартир в новому комплексі.