Як вибрати просування smm


Как выбрать продвижение smm
Просування без ризиків для облікового запису.
Токож хочемо вам порекомендувати продвижение smm
Соціальні мережі – це невід’ємна частина життя сучасної людини, крім спілкування є джерелом нової інформації. Тому SMM просування в соціальних мережах — це спосіб заявити про свій бізнес, розширити аудиторію потенційних покупців, а також заощадити на зовнішній рекламі. Агентство пропонує Вам свої послуги в даному напрямку. Цей вид просування затребуваний для будь-якого типу бізнесу, незалежно від того, чи ведете Ви продажу в інтернет – магазині або надаєте різноманітні послуги. Етапи ведення та просування в соц.
Оцінюємо поточне положення бренду в соціальних мережах. Формуємо портрет споживача товару/ послуги. Визначаємо формат присутності в соціальних мережах. Підбираємо максимально відповідні майданчики для просування. Формуємо контент – план на найближчий період (частіше всього на 1 міс.
Створення групи / співтовариства / сторінки в соц. Створюємо і розміщуємо інформації Вашої компанії. Проектуємо і розміщуємо блоки: відгуки, контакти, акції і т. Оформляємо бэклайны в соціальних мережах (аватар, обкладинки, публікації і т. Організуємо первинну підписку цільової аудиторії з допомогою инвайтинга.
Залучення користувачів до групи або акаунт у соц. Готуємо та подаємо SEO – оптимізований контент, для просування групи в Пошукових системах (Яндекс, Google і т. Запускаємо і підтримуємо конкурсні активності, спецпроекти, акції і т. Можлива налагодження та запуск реклами групи/ співтовариства/ сторінки.
Підтримка активності та інтересу аудиторії в соц. Організуємо взаємодія з лідерами думок. Підштовхуємо користувачів на пряме спілкування з Вашою компанією.
Надаємо прозору статистику за залученими користувачам. Надаємо аналітику за кількістю кліків, переходів на сайт і конверсії трафіку з соц.
Не знаєте, який вид SMM – просування вибрати. Вартість визначається індивідуально, залежно від обсягу робіт. З допомогою SMM можливе підвищення конверсії однієї або декількох сторінок. Розміщений контент стимулює відвідувачів виконати бажане від нього дію і перейти на основний сайт, що забезпечує зростання трафіку на основний ресурс і збільшення замовлень Ваших товарів або послуг. Успішне SMM просування — це не тільки розкручування обраного майданчика, але і її захист від бана. В агентстві можна замовити пакет послуг, ефективність яких буде видно через стислий проміжок часу. Про результати SMM діяльності агентство надає щомісячний звіт, тому всі платежі повністю прозорі. Ви бачите, за що платите.