Як вибрати секс шоп

3-3-2021
Официальный блог компании Секс шоп "Интернет магазин для взрослых": Секс шоп  adult-shop - Ваш інтим магазин
 

Проблеми вибору-рекомендуємо до прочитання

Жіночі вібратори-є найбільш популярною секс іграшкою серед представниць прекрасної статі. Крім сексуального задоволення вібратор допомагає краще пізнати своє тіло, знайти додаткові найбільш чутливі ерогенні зони і як наслідок домагатися більш ефективного і тривалого оргазму. Також хочемо вам порекомендувати секс шоп николаев інтернет магазин товарів для дорослих. 

Як вибрати хороший вібратор для сексу? Який матеріал і модель є кращими? Даними питаннями задаються практично всі дівчата перед покупкою.

На перший погляд може здатися, що немає нічого простішого, як вибрати модель, яка має кілька режимів вібрації, подобається візуально і влаштує в ціні. Однак для того щоб покупка була дійсно приємною і не викликала розчарувань, потрібно знати деякі тонкощі і отримати ефективні поради від фахівців секс-шоп індустрії.

Виробники секс товарів з кожним днем випускають безліч різних новинок серед різноманіття яких можна легко заплутатися і вибрати не зовсім підходящу для себе модель.

Який тип вібратора варто вибирати?

Порада – при необхідності ви можете переглянути приклади кожного виду секс-іграшки. В першу чергу необхідно визначитися з категорією моделі вібратора, оскільки кожен тип має свої характерні особливості. Вивчення цих особливостей допоможе вам вибрати найкращі моделі і робити акцент саме на них, виключаючи все зайве.

Анально-вагінальні вібратори

Мають відразу 2 відростка. Він сподобатися всім любителькам подвійного проникнення. Зазвичай такий вібратор набувають більш досвідчені жінки в питаннях сексу. Також він може підійти і початківцям за умови, що у вас був позитивний досвід анальгого сексу.

Переваги: подвійна стимуляція, більш яскраві відчуття в порівнянні з відчуттями від класичних вібраторів.

Двосторонні вібратори

Так само як і анально-вагінальні призначені для подвійної стимуляції, але на відміну від останніх, зони стимуляції можна комбінувати: проникнення в анус і вагіну, одночасно стимулювати клітор з проникненням у вагіну, стимулювати клітор з проникненням в анус.

Подвійний вібратор менш затребуваний для розваг соло і більш популярний для одночасного використання партнерками.

Переваги: подвійна стимуляція, одночасний вплив на кілька областей, можливість застосування в жіночих парах.

Точка g найсильніша ерогенна зона у жінок. Унаслідок анатомічної особливості піхви, точка g практично не доступна під час звичайного сексу. Багато жінок ніколи не відчували всю красу отримання оргазму від стимуляції цієї області.

Завдяки спеціальній анатомічній формі стимулятор дозволяє впливати на g точку, доводячи щасливу володарку цієї секс іграшки до карколомного оргазму.

Цей вібратор сподобатися жінкам, які шукають нових насичених відчуттів в порівнянні з задоволенням від впливу на інші ерогенні зони. При цьому, важливо відзначити, що не у всіх жінок розвинена сильна чутливість точки джі. В такому випадку ви отримаєте відчуття як від звичайного вібратора.

Переваги: стимуляція найсильнішої ерогенної зони, яка не можлива при використанні класичних вібраторів, а також під час звичайного сексу з партнером.

Для найбільш уважних читачів ми приготували приємний бонус: у статті захований промокод зі знижкою на будь-вібратор секс шопа – рекомендуємо прочитати весь текст і ви зможете скористатися подарунком, а також будете знати всі складові вибору вібратора найкращої якості.

Міні-вібратори, вібропулі

Особливість цих вібраторів їх невеликий розмір. Основне призначення стимуляція абсолютно будь-яких ерогенних зон. Вібропулі досить популярні, оскільки вони універсальні в застосуванні. Міні-вібратором можна стимулювати клітор, соски, чоловічий пеніс і будь-яку іншу чутливу область тіла.

Вібропулю можна використовувати під час інтиму з партнером, стимулюючи клітор і отримуючи при цьому більш вражаючі відчуття від сексу.

Компактність вібратора дозволяє переносити його з собою в будь-яке місце. При цьому багато вібропулі абсолютно не схожі на вібратор і мають спеціальну форму у вигляді губної помади.

Мінівібратори більшою мірою підходять для прелюдій і стимуляції збудження перед початком і під час статевого акту. При цьому вібратори цього класу мають досить потужну вібрацію, що дозволяє легко отримати оргазм стимулюючи клітор.

Переваги: стимуляція безлічі ерогенних зон, компактність.