Як вибрати жіночі штани

12-2-2019
Брюки Хеппи


Дуже багато жінок уникають купувати такі речі, як жіночі штани та спідниці в інтернеті, тому що бояться розчаруватися, не вгадати з розміром чи фасоном. Але, якщо знати деякі нюанси таких покупок, то ймовірність розчарування можна звести до нуля.
Так що ж потрібно знати, щоб купити бруки в інтернеті. Можливо це звучить банально, але більшість жінок, саме від не знання власних пропорцій, допускають помилки при покупці одягу в інтернеті. Заміряйте ширину талії і довжину внутрішнього шва улюблених штанів, які ви давно носите. Також хочемо вам порекомендувати https://www.das-elite.com.ua/catalog

Стандартна довжина штанів – до середини каблука. Також можна заміряти ширину пояса. Вона дорівнює середній відстані від пояса до паху ззаду і спереду. Тепер сміливо можна сміливо вибирати брюки. Якщо в описі цікавить моделі не винесені всі параметри, можна завжди дізнатися їх у менеджера, який з радістю відповість на ваші питання і допоможе вам з вибором. Фігура – вибирайте прямі моделі з невеликим поясом і вільним кроєм в області стегна. Фігура – ваш вибір практично безмежний. Вузькі, подовжені або укорочені брюки – вам підійде все. Однак, все ж уникайте моделей із завищеною талією: вони не будуть робити фігуру більш пропорційною. Жінкам з яскраво вираженим животиком, навпаки, рекомендуються штани з високою талією.

Зверніть увагу на кишені в області “п’ятої точки”. Їх наявність просто необхідно жінкам з плоскою попою і абсолютно не прийнятно для жінок з округлими формами. А ось кишені спереду можуть приховати недоліки, якщо вони розташовані горизонтально або по діагоналі. Темні жіночі бруки візуально подовжують ноги, роблять їх стрункішими, а світлі – навпаки, повнять. Моделі прямого крою у комплекті з яскравим пояском підкреслюють талію. Невисоким жінкам краще одягнути ремінь в тон до штанів, інакше він буде “різати фігуру навпіл. А для того, щоб привернути увагу до струнких стегон можна підібрати декорований ремінь. Дівчатам з широкими стегнами потрібно вибирати темні джинси з боків і затерті в середині.

Також однаково вони добре гармонують із довгими кардиганами або короткими сукнями. А ось короткі кофти, джемпери та кофтинки до них не підійдуть. І остання порада: коли ви вибираєте одяг в інтернет – магазині, візуально уявіть себе в цьому одязі і дайте собі чесну відповідь на питання, Якщо відповідь позитивний, сміливо купуйте стильні жіночі брюки.
Який наповнювач в зимовому одязі тепліше і не тільки.