Ви тільки уявіть собі, що витратили набагато менше грошей на їжу, і змогли виділити гроші на нові туфлі, або модне плаття. Якщо ви відчуваєте, що витрачаєте занадто багато грошей в продуктовому магазині, повинні змінити це як можна швидше. Зрештою, вся ваша життя і всі витрати не обертаються тільки навколо їжі! Ця стаття підкаже, як економити на їжі і робити «розумні покупки». Повірте, це не так вже й складно.

– Щоб заощадити гроші і не купувати непотрібних продуктів, які в подальшому будуть лежати на полицях холодильника, не забудьте скласти список перед походом в магазин. Включіть в список найбільш корисні і найдешевші продукти.

– Щоб скласти гарний список покупок і включити в нього всі найнеобхідніші продукти, розпишіть меню на весь тиждень.

– Намагайтеся купувати сирі овочі, а не заморожені. Заморожені продукти, як правило, дорожче, а іноді після відтавання не придатні для приготування.

Якщо у вас залишилися залишки від обіду, і ви не маєте домашніх тварин, ховайте їх у холодильник. На другий день можна з’їсти борщ або суп, залишиться тільки розігріти.

– Спробуйте приготувати страви прості, але в той же час здорові. Обов’язково зверніть увагу на ціни придбаних товарів.

– Також пам’ятайте, що дешеві продукти завжди знаходяться на нижніх полицях. На рівні наших очей розкладають найдорожчі продукти, які не набагато кращої якості.

– Купуйте великі упаковки харчових продуктів.

– Намагайтеся не є в місті, поїжте перед виходом з дому. Це дозволить заощадити значну суму грошей. Справа в тому, що для приготування одного і того ж страви в домашніх умовах піде набагато менше грошей.

Наступний відповідь на питання – як економити гроші. Киньте палити і не купуйте алкоголь. Сигарети і алкоголь споживають значну кількість вашого сімейного бюджету. Відмовившись від алкоголю і куріння, ви не тільки побережете гроші, але і ваше здоров’я.

– Намагайтеся купувати фрукти і готувати домашні компоти або пийте велику кількість води. Не купуйте дорогі напої і соки в картонних коробках, які додаються різні підсилювачі.

– Ви можете готувати прості і дуже смачні страви. В Інтернеті можна знайти безліч сайтів з цікавими рецептами.

– Спробуйте додавати в чай трохи менше цукру.