Кішок люблять багато людей. Хтось містить їх вдома, хтось просто отримує враження від споглядання кішок на виставках, інші не уявляють життя без пухнастого улюбленця. Відкриття свого котячого розплідника це не тільки отримання прибутку, але й заняття по душі для любителів цих милих тваринок.

У нашій країні є безліч розплідників, де розводять багато відомі породи кішок. У кожному міститься приблизно по десять тварин, з перевіреною родоводу. Невеликі розсадники знаходяться у веденні міжнародних клубів з суворим керівництвом, тобто перевірка родоводів ведеться досить ретельно. Ведеться облік тварин у спеціальних племінних книгах, всі стандарти за якими визначається порода зафіксовані в спеціальних документах.

Для того, щоб організувати котячий розплідник не потрібно реєструватися і отримувати ліцензію. Важливо обрати вид і породу тварини, адже можна розводити не тільки кішок, але собак або яких-небудь екзотичних звірів. Для початку необхідно придбати кілька особин, які мають підтверджені документи про родовід, породи та інші позначки.

Далі оформляєте заявку на офіційний клуб, де вона буде розглянута, пройде перевірку на унікальність назви і, якщо все в порядку, то ваш статус буде підтверджений.