Перевірена досвідом і не тільки народна мудрість «грошей багато не буває». Це дійсно так. Теж саме можна сказати і щодо бензину, витрати на який в наш час значні. Буває так, що в силу певних обставин, ви не зможете відмовитися від поїздок на автомобілі, як би не «затискала» вас ціна на паливо, яке дешевим не назвеш, ви, важко дихаючи йдете до заправки. Само собою зрозуміло, що дізнавшись, як економити гроші на паливі, ви, безсумнівно, порадієте. Але що зробити для цього, знає не кожен автолюбитель.

Головною умовою досягнення економії є те, що для здійснення заходів такого роду у вас повинно стояти в гаражі справне авто, що не завжди буває. Нам простіше купити підтриману іномарку, ніж взяти авто з салону. Так і тут палка в двох кінцях: і в тому і в тому випадку автомобіль буде не ідеальний.

Приступимо до опису прийомів економії на бензині:

– віддавайте перевагу покришкам без камер;

– відрегулюйте тиск в шинах;

– не перевантажуйте генератор.

Так, це найбільш значущі параметри, на яких можна трохи заощадити, однак, для обслуговування склопідйомників, датчиків і опції клімат-контролю та інших додаткових опцій, знадобитися значну кількість палива, так як їх обслуговування вимагає додаткової кількості енергії.

Багато в чому, витрати палива можна звести до мінімуму, завдяки оснащенню сучасних авто електронікою. Електроніка та датчики здатні вести статистику і контроль за певними параметрами вашого авто. Так, що чим новіше автомобіль, чим сучасніше, тим він буде багатофункціональний порівняно з моделями, виготовленими кількома роками раніше.

Економія палива внесе істотний внесок в ваш бюджет, так як ваш автомобіль, дивлячись який об’єм двигуна він має, спалює абсолютно різна кількість палива.