Як стати ходячою фабрикою по виробництву нових ідей? Дуже просто – бути творчо розвиненою людиною і постійно генерувати свіжі та цікаві ідеї. Якщо ви відчуваєте у собі творчий початок, то можна спробувати себе в роботі креативщиком в клубах, event-агентства або у фрілансі, працюючи з окремими замовленнями.

У вас не питатимуть диплом, будуть важливі ваші практичні навички. Якщо у вашому портфоліо вже є кілька вдалим робіт, обов’язково покажіть їх. Саме перша сфера для практичної реалізації вашого таланту – це неймінг, тобто вам потрібно буде придумувати цікаві і пам’ятні назви, гасла, рекламні гасла і інше.

Працювати ви зможете як віддалено, так і в офісі будь-якого агентства. Є ще один спосіб проявити себе – зайнятися проведенням корпоративів чи урочистих подій. У цій сфері оригінальна, не приїлися ідея цінується дуже високо.

Якщо вас не влаштовує жоден з варіантів, то спробуйте себе в таких сферах як написання сценаріїв, або розробкою цікавого способу подання реклами. Такі замовлення можна знайти як в Інтернеті, так і шляхом опитування своїх знайомих підприємців.