Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про заробіток в оріфлейм.

  1. скільки можна заробити: повний будинок непотрібної косметики.
  2. мінімальні вимоги: стресостійкість і навик крижаних продажів.
  3. чи варто займатися: якщо хочете витратити гроші і час в обмін на дивний досвід .

Загальна інформація про заробіток в oriflame

Компанія оріфлейм була заснована в 1967 році братами йокнік і їх хорошим другом. Вони хотіли створити свій бренд косметики, яка мала б відмінну якість, але продавалася за прийнятною для більшості ціною.

Брати і їх приятель вибрали досить цікавий спосіб реалізації товарів: вони продають косметику незалежним «дистриб’юторам», які за певний відсоток перепродують її звичайним людям. З одного боку, це вигідне рішення, яке позбавляє компанію від витрат на рекламу. Але з іншого, щось явно не так, адже хороший товар не потребує такого дивного способу продажів.

Судячи з відгуків на форумах, косметика у них далеко не сама класна. Навіть при моїх мінімальних знаннях стало зрозуміло, що хороша річ не може коштувати до 1 тисячі рублів, навіть зі знижкою.

Модель залучення нових співробітників теж досить цікава: вона має вигляд фінансової піраміди. Ті, хто прийшов раніше і залучив когось ще, отримують додатковий дохід з відсотка від покупок своїх рефералів. Це вигідно для тих, хто працює давно, і не дуже круто для тих, хто тільки-тільки прийшов в компанію.

Я ставлюся з недовірою до організації, яка просуває свої товари подібним чином. Посудіть самі, яка фірма в здоровому глузді захоче ділитися прибутком з будь-якою людиною з вулиці. Це навіть не франшиза, де у власників бренду є бізнес, і вони додатково отримують гроші, використовуючи своє гучне ім’я і досвід, а конкретна реалізація товарів за чужий рахунок. Це як мінімум дивно.

В цілому оріфлейм-цікава компанія: вона надає можливість заробляти всім, хто хоче. Однак, ви самі розумієте, що момент майже упущений. Величезні суми заробити вже не вийде, тому що всі чули про цю фірму, і ті, хто хотів пробитися, вже давно пробилися. Але в якості ознайомлення давайте розберемося, як заробити в оріфлейм, які навички для цього будуть потрібні і скільки грошей обіцяють.

Чи можна заробити в оріфлейм

Якщо говорити об’єктивно і неупереджено, то так, в оріфлейм заробити гроші цілком реально. Зручно те, що в компанію беруть самих різних дівчат, незалежно від освіти, можливостей і робочого дня. Тільки є два вагомих “але”:

  1. щоб продавати косметику, вам доведеться її спочатку купити.
  2. щоб дійсно заробляти, необхідно залучати нових людей.

Компанія радить працювати зі своїми друзями, родичами і всіма знайомими. Але, звертаючись до досвіду подруги, яка займалася продажами косметики, можу з упевненістю сказати, що ці поради не найдієвіші. Вона швидко зрозуміла: якщо капати на мізки всім, кого знаєш, можна залишитися зовсім без друзів.

Залишається залучення клієнтів через інтернет або холодні дзвінки і продажу, але це просто пекельна праця.

Ідіть працювати в фірми на кшталт оріфлейм, якщо хочете вбити всі свої емоції і стати ідеальним продажником, який реалізує навіть пісок в африці. Це відмінна школа життя. Ви нікому не потрібні, і ваш товар тим більше. Я знаю, про що говорю, тому що шукав підробіток в холодних продажах.

резюме: заробити можна, але для цього доведеться активно продавати, причому товар не кращої якості.

Скільки можна заробити в оріфлейм

Наскільки я зрозумів, в оріфлеймі найбільше люблять оперувати графіками з серії»спочатку ви працюєте багато, отримуєте мало, а потім працюєте мало і отримуєте багато”. Але давайте спробуємо розібратися, скільки можна заробити і скільки для цього потрібно продавати.

Не будемо заглиблюватися в їх реферальну систему: у мене алергія на фінансові піраміди. Розберемо “базовий рівень” – консультування. Якщо ви зареєструєтеся в системі, то отримаєте знижку величиною в 20% на продукцію, після чого зможете продавати її знайомим, друзям і просто людям в інтернеті. Ці 20% знижки і будуть вашим доходом. реалізувавши товару на 100 000 рублів, ви отримаєте 20 000.

Ціни для шведської косметики досить низькі. Найпопулярнішу продукцію в категорії “макіяж” ви можете побачити на зображенні, розташованій нижче.

Необхідно придбати близько 20 товарів з кожної позиції, щоб забити ваш особистий магазин на 100 000 рублів. Якось не вражає, особливо якщо враховувати, що потрібно продати 150 — 200 товарів, а отже, знайти 50 — 150 покупців.

Навіть для того щоб отримати 20 000 рублів за місяць, доведеться дуже постаратися. Судячи з відгуків, на голих продажах можна заробити 10 — 15 тисяч рублів на місяць в кращому випадку.

І ще один важливий момент. Прибуток ділиться на 2 частини: 50% ви отримуєте грошима, а 50% — продукцією. Такий ось порочне коло.

Наступний рівень-менеджер. Там вже не озвучують жодних цифр. На офіційному сайті є лише інформація про те, що вам потрібно залучати працівників, а компанія оплатить частину прибутку від їх замовлень. “середній дохід – 330 тисяч рублів на рік» — така цифра озвучується, тому що 25 000 за місяць роботи в піраміді — несолідно.

І так далі: чим більше людей ти привів, тим вище знаходишся в ієрархії і більше заробляєш. На голих продажах не винести і 20 000 рублів на місяць при максимальній завантаженості, так ще й не все отримаєш грошима.

Хто може заробляти на оріфлейм

Так як заробіток з oriflame будується на продажах і залученні нових працівників, успіху доб’ються виключно пробивні люди, які вміють продавати навіть сніг в тундрі. Якщо 7-8 років тому, коли ця тема вже була на слуху, але не встигла всім так набриднути, товари розходилися «на раз — два», то зараз реалізувати їх набагато складніше.

Так як якість самої косметики залишає бажати кращого, продати її вдасться тільки тим, хто не розбирається в цьому, або доведеться працювати нав’язливо, беручи клієнтів змором. Також і з залученням нових працівників. Це нестабільний дохід, який залежить виключно від того, як ти працюєш і скільки. Все будується більше на везінні і вмінні заводити корисні для себе знайомства.

резюме: заробляти в оріфлейм можуть виключно дівчата, які вміють продавати і володіють великим досвідом в прямих продажах і взаємодії з холодними клієнтами або зі схильністю до цього. А краще зовсім не працювати в даній компанії.

Відгуки людей, які намагалися заробити на оріфлейм

Можливо, мені дуже пощастило, але серед моїх знайомих немає людей, які працювали в оріфлейм і бажаючих поділитися досвідом. Тому я підібрав для вас максимально об’єктивні відгуки реальних дівчат, які заробляли або намагалися заробити в цій фірмі. Не будемо сильно загострювати увагу на негативі або крайньому позитиві.

відгук №1

відгук №2

Наостанок поділюся особистими спостереженнями. До мене всього один раз підходив представник оріфлейму в торговому центрі. І поки він намагався заманити мене туди на роботу “менеджером”, я намагався зрозуміти, де ж бачив цю людину. Як тільки я відмовився і попрощався, то згадав: протягом року, поки я ходив на навчання, бачив його в центрі міста, що роздає листівки «двері на замовлення, недорого».

Ні про яке його особистому успіху і просуванні не було й мови. З того часу зовнішній вигляд абсолютно не змінився. Схоже, добре підвішений язик не зміг принести йому шаленого прибутку.

Як бачите, всі факти повністю підтверджують мої висновки. Заробити можна, але для цього необхідно докласти великих зусиль, володіти непоганим навиком продажів і нереальною стресостійкістю. Золотих гір там однозначно немає, але якщо вам зовсім нічим зайнятися — можна спробувати. однак, краще не варто.

Висновок

Після прочитання безлічі матеріалів про оріфлейм у мене виникло чітке відчуття, що це просто черговий спосіб продати нікому не потрібну косметику. А якщо люди вже давно не в захваті від її якості, скільки ви зможете заробити?

При наявності таланту продавати ви дійсно можете спробувати заробляти в цій компанії. Але, наскільки я зрозумів, отримувати прийнятний дохід виключно на власних зусиллях не вийде. Потрібно залучати команду, рефералів, а це вже ризик втратити всіх друзів і знайомих через набридливість.