Якщо вас не влаштовує ваше фінансове становище, і ви бажаєте поповнити свій бюджет до необхідного рівня, то треба визначитися. Де і Як?

Останнім часом скептичне ставлення до заробітку на ринку Форекс відходить на другий план. Все-таки логічне мислення і, як би не говорили, непогану освіту ставлять все на своє місце. На біржі Форекс можна і потрібно заробляти. Питання в тому, як? Але це не означає, що треба кидати всі інші види заробітку і поповнювати ряди численної армії валютних спекулянтів. Раптом це не ваше? Може не поспішаючи розглянути всі плюси і мінуси даного виду заробітку і визначитися, буде він основний або додатковий.

Додатковий вид заробітку. Саме величезне і головна перевага торгівлі на ринку Форекс, це мобільність торгівлі. Торгувати можна цілодобово і в тому місці, де є Інтернет. Чи ви вдома, на роботі або в готелі, вранці або пізно вночі, ви все одно є учасником світової торгівлі на біржі Форекс.

Якщо ви вже визначилися спробувати себе на Форексі, то визначтеся з сумою, яку не шкода втратити. Не треба кидати основну роботу. Просто перевірте себе. Відсуньте на другий план безглузду витрату часу (перегляд «полонених» серіалів, комп’ютерні ігри, соціальні мережі та багато іншого) та у вас з’явиться вільні 2-3 години в день для поглибленого навчання. На початку у вас буде впевненість, що тут нічого складного немає, і ви навіть можете на початку заробити. Спочатку шалені гроші можуть затуманити розум і втрата депозиту, швидше за все справа часу. А що потім? Адже тільки що я програв кровно зароблені гроші. Тепер повернемося до початку. Раптом це не ваше? Тоді не морочте собі й іншим голову. Візьміть пляшечку пива, лягайте на диван і дивіться свої «високоінтелектуальні» серіали.

Все залежить тільки від вас!

Основний вид заробітку. Якщо біржа Форекс стала для вас основним або істотним видом заробітку, то, швидше за все ви пройшли всі стадії: цікавість, недовіра, страх втрати грошей, сумнів, чим я гірше інших? – я не дурніший за інших, і як наслідок втрата депозиту, втрата другого, а можливо і третього депозиту. І ось вона, перша, друга і далі, вже прогнозована прибуток. Потрібно зауважити, що до останньої стадії підходить не більше 10 % трейдерів. За статистикою, 90% трейдерів, а може і більше вже на початковому етапі відсіюється. Саме вони, не бажаючи усвідомлювати свої помилки, сіють сумніви заробітку на ринку Форекс. Під усіляким приводом виправдовують свою неграмотність, або просто свою лінь. Вони не хочуть зрозуміти, що легких грошей не буває. А ті, хто все-таки залишився, завдяки своїй завзятості та бажанням поліпшити своє фінансове становище, продовжують успішно торгувати на ринку Форекс. І саме вони, вже досвідчені трейдери, самі для себе визначають свій робочий день. Спеціально для себе виробляють торговельну стратегію, в залежності від часу торгівлі і валютної пари. Буде це агресивний трейдинг, небезпечний скальпінг, торгівля на новинах або внутрішньоденна торгівля, це буде ваш вибір, і тільки ваш. Ви сам собі начальник. І ось воно, таке приємне поєднання улюбленої роботи і фінансового достатку.

Висновок. На сьогоднішній день на глобальній біржі Форекс заробляють мільйони трейдерів, інвесторів і просто людей, що бажають поліпшити своє фінансове становище. І у них це непогано виходить. Якщо ви вважаєте себе компетентним і не дурнем, то тільки завзятість і бажання допоможе вам влитися в це багатомільйонна рух, під назвою Форекс. Це буде додатковий або основний заробіток, вибір тільки за вами. Адже ви можете торгувати, де завгодно і як завгодно.