Зараз йшла повз припарковані тачок і власника самої незвичайної запитала: “Вибачте, це Ніссан Зет 2008 року?” на що він і його друг загальмовані відповіли “даааа…” Подякувала і пішла далі. І в спину почула “офігєть… Я б одружився” . Приємно було що й казати)))

******

Я помітила, завжди, коли в країні проблеми, дорожчають банани)

******

Страхи – це не завжди погано. Я, наприклад, страшенно боюся ходити на кухню вночі. І не ходжу))

******

Коли бачу павука, у мене починається паніка. Але ще більша паніка починається тоді, коли, відвернувшись на кілька секунд, я повертаюся, а павука на тому місці немає…

******

У нас з хлопцем ідеальні стосунки. Він прощає мені маленькі сиськи,а я йому маленький член. Разом 2 роки

******

Хочу просто лежати з дівчиною поруч, відчувати її, стосуватися і розмовляти, а дівчатам потрібна жорстка fucking… О часи, о звичаї!

******

Як-то раз вночі займаємося любов’ю з молодою людиною. Мені раптом захотілося попити. Ну я і попросила його принести водички з кухні. Лежу, значить, чекаю, а його все немає. Встала, одягла майку, пішла на кухню… Приходжу, вмикаю світло, а він стоїть посередині кухні голий і жує шматок батона.

******

В годину ночі з сестрою спостерігали у вікно навпроти за молодим хлопцем)він поцілував кота,підняв на плече і став носити)потім він підійшов до дзеркала і став тиснути прищі на спині,ну звичайно чим же ще зайнятися в годину ночі і йому і нам)

******

Якщо в коридорі на підлозі збирається якийсь пісок та інше сміття (наноситься з вулиці), то ходжу босими ногами по підлозі, щоб все прилипло, а потім навшпиньках йду у ванну і обтрушиваю все у ванну.

******

чомусь, коли я дізнаюся про те, що людину дратує, я спеціально починаю робити саме те, що його дратує :3

******

Коли хлопець говорить мені щось приємне, нехай навіть від душі і незвичайне, у мене в голові майнула, що, може, це його “прийомчик”, і він каже всім бабам одне і те ж – і це ламає мені всю радість.

******

Люблю вночі дзвонити невідомим людям в домофон і, коли ті беруть трубку, читати їм вірші або сонети. До речі, що дивно, часто дослуховують до кінця)

******

коли одягаю майку і видно мою груди або коли одягаю короткі шорти, відчуваю себе повією і мені хочеться трахатись з усіма, хто попадається мені на шляху. саме тому я ношу бриджі та безрозмірні футболки

******

Мені зараз 24. Не п’ю якихось сраних два тижні. Не минуло й години, щоб не хотілося выжрать. Раптом згадався однокласник, як-то в 11 класі він сидів, нервував і говорив: блін, хочу випити. Мене це здивувало, поставилася до нього як до хворої людини, стало шкода. А тепер сама така. Жах…

******

Хоч ти мені вже чужа людина, але я все одно першим ділом, як дізналася про нп в московському метро, відразу ж захотіла переконатися, що з тобою все добре. Ніколи ще в житті мене так не радувала напис online на сторінці у вк. Полегшено зітхнувши закрила твою сторінку. Я не буду відновлювати з тобою спілкування, все в минулому. Достатнього того, що ти живий.

******

Колишнього вкусила змія. Мрію при випадку, коли зустріну його і він буде вести себе неналежним чином, вигукнути:”Та яка тебе вкусила змія??” І заіржати:D

******

Своїх колишніх возив трахати на полі неподалік від аеропорту, їх порушував гуркіт моторів і тд. у них напевно складалося враження що я пілот чи хотів їм колись стати… Ну загалом у самого потім на ці літаки вставати став:)))

******

Батьки подарували мені чотири квитки на концерт в клубі. Думали, що я сходжу, розвіюсь, а то весь час сиджу вдома. У підсумку я взяла і продала ці квитки. Єврейська душа.

******

люблю їздити на велосипеді. зазвичай їжджу по певному маршруту. а тут вирішила проїхати трохи далі. і знайшла незвичайне місце. навколо ліс, поле і небо. не повірите, відкрила для себе наче новий світ. без людей. без машин. без всього того, що так набридає. тепер їду туди одна і забуваю про все.

******

Якщо в громадському туалеті під стіною, що розділяє кімнати, є зазор, ховаю ноги подалі, щоб сусід не зміг упізнати мене поза туалету взуття

******

У мене є дуже дебела подруга. Так от, коли ми йдемо по вулиці і я бачу дівчину ще ширше моєї подруги, то кажу їй голосно так: -“Ось це я розумію товста, а ти у мене ще хоч куди.” Мені подобається бачити посмішку на її обличчі, адже я люблю її такою яка вона є))

******

Сьогодні мій сусід вирізав (в прямому сенсі слова) собі хрест на грудях,щоб не носити хрестик. довбойоб блін

******

з недавніх пір живу одна, вперше без хлопця за довгий час. ніби все ок. але так стало сумно сьогодні в магазині, дивлячись на кавуни. зрозуміла, що це літо я їх так і не спробую, бо одна я його до дому в житті не дотащу! (

******

В дитинстві іноді засинала на підлозі, уявляючи, що мене немає вдома і я живу на вулиці (як бомж). Було шкода тих, хто позбавлений даху. Бувало, що плакала з-за цього.

******

Коли була маленька з подругою збирали мертвих голубів і ховали …(грали в похоронне бюро) нам було років по 6

******

Коли працювала в кав’ярні, тырила з неї цукор в пакетиках. Спочатку забирала по трохи, але потім захопилася…Вже пройшов рік, як я там не працюю, але цукор ще залишився)

******

Я працюю фотографом. Вчора знімала весілля і з необережності настала в лайно, витерла ногу про святковий килим в Загсі. Не люблю весілля

******

Сьогодні на пляжі закопали хлопця в піску,залишили тільки голову, попросив сходити йому води купити,щоб сонце не пекло,тижня на нього мою величезний капелюх,так вийшло, ніби на піску капелюх лежить.Йдемо з подругою тому і спостерігаємо картину,як хлопець досить міцної статури несеться у воду і зі всієї дурі лупить по пенальті капелюсі!Сидимо у відділенні медичної допомоги, у одного швидше за все струс.

******

один був на Кубі і скинув посилання на свої фотки, мовляв, зацени. охуенные фотки: він на конях, він на хвилях, він на кубинках. він з сигарою в роті (шкода, що його з сигарою в ж е..немає!). а я інвалід, не те що на Кубу, у двір вийти не можу. нах він мені показував? розвеселити або самоствердитися???

******

Перший раз в житті приймала пологи. Переживала більше, ніж сама породілля. Орала разом з нею і, пританцьовуючи, співала їй на весь голос. Всі дивилися на мене як на дуру, тепер все пологове відділення ірже над мною )))

Вчорашні секрети знаходяться ТУТ

Взято з ideer.ru