Інтернет-Банк – це безпечне дистанційне керування Вашими рахунками за допомогою персонального комп’ютера та мережі Інтернет. Система розроблена компанією Інформаційні системи спільно з фахівцями банку.Хочу порекомендувати А банк 24

За допомогою Інтернет-Банку ви зможете:

здійснювати платежі;
відслідковувати надходження коштів на рахунок;
відправляти в банк документи;
отримувати виписки по рахунку і т. п.
Все це – не відвідуючи офіс банку і в режимі реального часу.

Переваги Інтернет-Банку:

У будь-який час і в будь-якому місці. Управляйте рахунком там, де вам це зручно і тоді, коли вам це зручно. На відміну від попередніх систем (таких як, наприклад, Клієнт-Банк, Інтернет-Банк не прив’язаний до одного комп’ютера. Тому Ви можете керувати своїм рахунком, перебуваючи у себе в офісі, у відрядженні або на відпочинку за кордоном.

Звичні завдання простіше. Система Інтернет-Банк за рахунок більш доступного та зручного інтерфейсу дозволить Вам швидко і легко, з мінімальними зусиллями, підготувати платіжні документи в банк, уникнути можливих помилок при їх оформленні, а також у режимі реального часу контролювати процес проходження документів в банку.

Проста і зрозуміла робота з системою. Система зручна і проста в експлуатації. Будь-який користувач персонального комп’ютера, освоїв роботу з Windows і MS Office, в змозі впоратися з установкою і налаштуванням Інтернет-Банку. Вам також не доведеться піклуватися про збереження і створення резервної копії Ваших даних. Вся історія операцій за Вашими рахунками, а також довідкові дані зберігаються централізовано на сервері системи Інтернет-Банк. Надійність зберігання цих даних забезпечується банком.

Новий рівень мобільності і масштабованості. Інтернет-Банк дозволяє організувати одночасну роботу з необмеженої кількості робочих місць в офісі, розподілити повноваження співробітників, задіяних в підготовці документів, контроль фінансових потоків і т. д