Як заробити в інтернеті

12-11-2021

Навіть якщо вам не спадало на думку заробити онлайн, мережа навчить, як це зробити.  Для англомовної аудиторії таких способів значно більше.

Це не тільки збільшує число альтернатив, як заробити в мережі, але і змушує думати про розширення поля діяльності для осіб, що володіють підприємливістю, що не вписується в рамки законодавства (однієї або відразу декількох країн). Хочемо порекомендувати почитати про школу Криптолоджи , тут Ви навчитеся заробляти на криптовалюте та багато корисних порад.

Ми вирішили доповнити огляди компанії, дискусією про те, як знайти віддалену роботу. При цьому отримати хороші гроші, а не розоритися, записуючись на курси і реєструючись на чергову конференцію. Адже ви не зацікавлені в отриманні довгої кореспонденції, після невдалої спроби в пошуку роботи?

Де безкоштовно пропонують гроші в інтернеті?

Ще не знаєте, як в інтернеті заробити, ніколи не чули про таку можливість, вам точно з нами по дорозі. Решта поповнять власну скарбничку знань по заданій темі. Доведеться вибирати, що ж варто в пріоритеті:

 • пасивний дохід-вклалися кілька разів і після отримуєте дивіденди, налаштували аналітику для facebook або чекаєте відсоток від продажів, на сайті, який підключений до партнерської програми.
 • активний-влаштуватися на фріланс;
 • індивідуальна діяльність-відкриття магазинів, курсів, розвиватися в цьому напрямку.

Зустріти подібні пропозиції можна не тільки при цілеспрямованому пошуку у видачі. Вам доводиться відвідувати форуми, ігрові майданчики, новинні портали. Вони рясніють оголошеннями з контекстною рекламою, відповідного змісту:

 • розробка сайтів за 20 хвилин( навчимо і працевлаштуємо);
 • ми шукаємо автора, реєструйтеся у нас;
 • швидкий заробіток в instagram або тікток (з аналогічною допомогою з навчання);
 • разова настройка аналітичних систем, платять відсотки за наведені ліди або покупки.

Таким чином, зацікавленим користувачам нічого не треба шукати, достатньо лише раз відповісти кліком за подібною пропозицією. Але, якщо заробити гроші в інтернеті можна без фінансових витрат, то зробити це без зусиль не вийде. Перейдемо до розгляду того, як заробляють в мережі люди різних поколінь і можливостей.

Отримувати дохід з вкладень або за фактом виконання робіт

Деякі експерти вносять в список пасиву варіанти, які не відносяться до повністю статичної реалізації. Тому запропоновані вам способи у нас, можливо, відрізняються від класичних уявлень.

Способи заробітку в інтернеті з пасивною участю:

 • здача в оренду власних акаунтів, профілів, їх комерційних складових (іноді працюють на окремих реквізитах входу), за щомісячну плату;
 • присутність на краудфандингових майданчиках (фінанси вкладаються через інтернет в нерухомість, стартапи, інші проекти, де вам не доведеться думати над маркетингом);
 • виставлятися на біржі блогерів з метою продавати рекламний час за замовчуванням, пости додаються автоматично по-домовленості з клієнтом.

Інші способи заробітку для тих, хто хоче мати стабільний дохід, відносяться до інших видів участі в робочому процесі мережі.

Застереження. Оскільки інтернет насичений, як фішинговими сайтами, так і проектами з коротким терміном життя, краще не думати про споживчий кредит для реалізації ідеї з пасивним доходом.

Робота фрілансером: що робити і як багато платять?

Ви вмієте щось робити добре? інтернет, те саме місце, де можна похвалитися власними талантами:

 • навички писати статті знадобляться, якщо вам цікавий копірайтинг;
 • знання seo-технології допоможуть створювати якісний контент;
 • уміння робити фотографії сприяє зростанню творчої особистості, що продає картинки на біржах або стоках.

Список можна перетворити в реальні кейси.

Біржі, де купують і продають статті

Практично жоден сайт не обходиться без копірайтингу. Тому заробіток в інтернеті забезпечений кожному, хто вміє вільно, ясно висловлювати власні думки.

Тільки дуже сильні проекти можуть працювати виключно на авторському контенті. Це залежить від вимог користувачів. Пошукова система формує списки запитів, за якими фахівці копірайтингу пишуть статті. Переваги способу:

 • можна працювати без вкладень;
 • платять за обопільною домовленістю;
 • вибір тем залишається за автором;
 • не потрібно багато часу, щоб знайти відповідне замовлення;
 • при реєстрації на правильній біржі гарантований хороший дохід.

Якщо ви хочете заробити написанням статей, то ймовірно, вам доведеться:

  • пройти тест на грамотність (хоча навіть це не скрізь обов’язково);
  • провести моніторинг доступних тем з найкращим прайсом;

6. Почати пошук замовників можна прямо на сайті-кандидаті для заробітку.

Спочатку це буде непросто, але при належній старанності, вже через тиждень ви отримаєте перші гроші в цій професії.

Підкажемо, автори потрібні в соціальні мережі, на форумах, робочих майданчиках компаній, що пропонують заробіток в інтернеті, від імені власників.

При всій схожості, перспективи на цих онлайн-майданчиках у кожного абсолютно різні. Основна схема заробітку-створення якісного контенту, після його продаж. Але торгувати треба фактично інформацією в форматі відео або зображень, від того наскільки корисним виявиться матеріал, як швидко вам вдасться зібрати власну цільову аудиторію, залежить тривалість життя проекту, як продає інструменту.

Заробляти на медіа-майданчиках виходить з позиції: не потрібно робити те, що не подобається і не хочеться. Як у випадку з упакованим товаром, власник аккаунта пропонує власну інтелектуальну працю, обгорнутий в картинку або відео.

Насправді, є можливість заробити в інтернеті відразу на всіх перерахованих майданчиках. Додатково розвиватися в соціальних мережах, та й просто водити за собою передплатників по різних каналах.

Instagram тісно пов’язаний з facebook. Якраз на цих майданчиках можливий продаж рекламного часу. Але є умови, які не дозволять одночасно працювати в акаунті і просити заплатити оренду за надання комерційного профілю. Цей спосіб нагадує ще раз про необхідність вибирати: яким буде заробіток. Активним або пасивним?

Фейсбук і його дочірня майданчик самодостатні. На їх прикладі зручно відповісти на питання про те, як заробити в інтернеті. Пропонований в фб і на інсті для електронного маркетингу функціонал дозволяє робити наступне:

 • без навичок програмування створювати рекламні кампанії;
 • налаштовувати цільові аудиторії;
 • створювати умови для просування бренду;
 • вибирати спосіб оплати, мається на увазі за клік по оголошенню, загальному трафіку, виконаному дії (отримання підписок і т д).

Чим якісніший контент вам вдалося створити, тим щедрішими будуть пропозиції від рекламодавців. Так як їх комерційна вигода в тому, скільки багато народу в місяць приверне конкретний канал. Багато таким чином просувають свій інтернет-магазин.

На відміну від гугл, всі перераховані майданчики, замінюють навчання додаванням текстових підказок. Наприклад, робота в соціальних мережах. Комерційний аккаунт facebook пропонує налаштування, з якими можна заробити одночасно в одноклассниках, вконтакте, твіттер. Розібратися допоможуть фрагменти тексту, помічені питанням.

Можливість заробити гроші посилилася для дрібного і середнього підприємництва, разом з оголошенням бойкоту на рекламу в цій мережі. Стали повертатися реальні користувачі, зацікавлені, як в повноцінному спілкуванні, так і покупці недорогих, одночасно добротних товарів. Сьогодні тут найбільш актуально: постільна білизна, дитячі речі, інструменти і т д.instagram, навпаки, проект для індивідуалістів.