Будиночок біля моря мрія багатьох росіян. І деякі, найбільш забезпечені, вже ввели цю мрію в життя, купивши собі нерухомість країнах розташованих на Карибських островах.

Росіяни купують вілли, в стилі місцевих бунгало, розплачуючись величезними сумами. Причому росіяни скуповують найдорожчу нерухомість, в тому числі і люксові апартаменти у готельних операторів. Завдяки чому вони мають можливість безкоштовно користуватися готельними послугами.

Вісімдесят п’ять відсотків нерухомості на Карибах купують іноземні громадяни. Більшу частину угод здійснюють громадяни країн Латинської Америки та Сполучених Штатів Америки.

Інтерес росіян до цієї нерухомості з’явився недавно, але вже п’ять відсотків покупок припадає на їх частку. Причому найдорожчу нерухомість набувають саме росіяни.

Найпопулярнішими у зарубіжних покупців нерухомості вважаються Кайманові острови. У них є ряд переваг: це найбільший банківський центр, офшорна зона, тут працює великий хедж-фонд.

Кайманові острови залучають американців кліматом і сприятливими для бізнесу економічними умовами. Росіяни найчастіше купують будинки в Домінікані і острові Сен Барт.