За інформацією наданою Департаментом розвитку інформаційних технологій РБ РФ в 2013-2014 роках банк планує продовжувати впровадження нових технологій для підвищення якості обслуговування та зручності клієнтів.

Пріоритетними напрямками роботи стануть: «хмарні» технології, подальший розвиток розрахунків з допомогою мобільного телефону, і розширення можливостей спілкування банку і клієнта.

Клієнти банку зможуть оформляти кредити дистанційно, перебуваючи вдома або в офісі. Буде здійснено впровадження пристроїв зчитування відбитків пальців для забезпечення доступу до банківських осередків.

Дуже цікава ідея розробки віджетів, для інтернет-банку. Ці програми дозволять налаштувати загальний вигляд інтернет-банку на екрані комп’ютера так, як зручно клієнту.

Наприклад, користувач хоче бачити на своїй сторінці інформацію про свої вклади, банківські новини, календар та інформацію про стан своїх кредитів, строки платежів та суми.

Здійснивши вибір відповідних налаштувань, кожен клієнт зможе керувати зовнішнім виглядом свого інтернет-банку, як йому зручно. Багато банки планують впровадження віджетів у своїй роботі, поряд з Ощадбанком.