Однією з причин відкриття власного малого бізнесу – прагнення до незалежності. Дана стаття допоможе вам у придбанні мінімального рівня знань по темі: як відкрити приватну хлібопекарню. Унікальність, в даний час, такого роду діяльності на дуже високому рівні. В умовах кризової фінансової ситуації це допоможе вам залишатися на плаву і в теж час добре заробити. До відкриття хлібопекарні, в наш час, призводить не тільки потреба. Так само це може бути цікаво людям, що мають інтерес до даної промисловості. В такому випадку ви поєднуєте приємне з корисним. Заняття улюбленою справою і стабільний дохід від цього – що може бути краще?

Незважаючи на значний спад середньодушового споживання хліба, цей продукт так і залишається головним у Російського населення. Дійсно, незалежно від заробітної плати люди завжди купували і будуть купувати хліб. Трохи більше десяти відсотків виробництва всього хліба з Російської федерації займаються приватні особи або організації. На Заході приватні особи виробляють більше половини всього запасу хліба.

Ринок по виробництву хліба досить вільний. Адже в нашій країні є певні місцевості, які везуть борошняне за 100 і більше кілометрів від найближчого заводу. Плюс до всього у вас є можливість експериментувати зі складом тіста, для залучення все більше і більше покупців на готову продукцію. Якщо ви все-таки зважилися, то, що ж потрібно для відкриття приватної хлібопекарні в період кризи:

1. Закупівля необхідного обладнання: тістоділитель, розстоєчну шафу, борошнопросіювач і піч. Зрозуміло, ви можете заощадити якийсь свій бюджет, купуючи устаткування після колишнього користування, але стан техніки має бути ідеальним.

2. Вибір місця для розміщення вашого бізнесу. Існує два шляхи реалізації власної готової продукції: сторонні торгові площі, самостійна реалізація. Рекомендуємо другий варіант. В такому випадку ви виключаєте логістичні витрати. Місце повинне бути максимально прохідне, добре, якщо поруч проходить потік автотранспорту, і відсутні конкуренти в найближчому радіусі. Цим пунктом слід приділити більше уваги. Чим краще місце, тим більше клієнтів.

3. Грамотно підібране техприміщення, що відповідає всім нормам і вимогам держслужб. Ви можете звернутися в департамент підтримки підприємництва. Основні вимоги, що пред’являються до технічних приміщень, наступні: важливо щоб був водонепроникний підлогу, а також мийка, душ і туалет. І звісно наявність складського приміщення для борошна та іншої сировини, і найголовніше, ідеальна чистота – безсумнівно, вибілені стелі і стіни облицьовані кахлем.

4. З особливою уважністю підійдіть до збору необхідних документів для реєстрації ІП. Процес досить довгий, чим раніше почати, тим швидше буде готово.

5. Персонал можна взяти по мінімуму: фахівці, які необхідні для відповідного функціонування вашого підприємства: це пекар-технолог, а також менеджер по закупке/збуту продукції. Ну і звичайно технік, і прибиральниця. При бажанні заощадити будь-якого з них можна замінити собою.

6. Реклама вашої «хлібної крамниці» повинна бути привабливою, викликати апетит.

Прочитавши статтю «Як відкрити приватну хлібопекарню в кризу» ви придбали деякі поради підприємця-початківця. Для досягнення максимального прибутку і симпатії покупця ви можете значно збільшити асортимент вашої продукції. На ринку представлено чимало сортів хліба – елітний, традиційний, дієтичний (житній і пшеничний). Хліб з використанням різних добавок із лляного насіння, насіння, пасированого борошна, крупної солі. Пам’ятайте все у ваших руках. Головне почати і ви обов’язково досягнете успіху.