Як налаштувати 1с для компанії

9-23-2021
Як налаштувати 1с для компанії

Стандартна конфігурація програм 1с версії 7.7 і версії 8 часто не зовсім підходять тим чи іншим підприємствам. У таких випадках потрібно настройка програми під всі особливості ведення бізнесу. Якісна настройка 1с звітів дозволить керівникам підприємств отримувати їх в більш зручній і сучасній формі. Крім того, з’являється можливість автоматизувати проведення всіх рутинних операцій з бухгалтерською документацією, що значно прискорює процес роботи. Також хочемо вам порекомендувати замовити налаштування 1с тут rearden.group.

Обсяг робіт по налаштуванню конфігурації програми залежить від індивідуальних вимог замовника.

Чому не слід налаштовувати 1с самостійно?

1с-програми мають безліч різноманітних налаштувань з власними смисловими значеннями. Ці параметри мають кілька специфічну структуру, через яку настройка 1с значно ускладнюється. Зміна цих параметрів впливає на роботу програми, а будь-яке неправильне їх зміна може привести до дуже неприємних наслідків.

Як правило, рядовий користувач не в змозі розібратися в такому складному механізмі налаштувань. Перевіряти який параметр впливає на ті чи інші функції доводиться тільки методом «тику», що малоефективно і в деяких випадках призводить до програмних збоїв. Для дійсно якісного налаштування програмного забезпечення слід звертатися тільки до сертифікованих представників продукції 1с. Атестовані фахівці 1с знайомі з усіма особливостями налаштувань і знають, які параметри потрібно змінити для правильної роботи програми, а які краще не чіпати. Вони зроблять всі необхідні налаштування відповідно до заявлених вимог.

Налаштування 1с за допомогою фахівців 1с: франчайзі вікторія

Замовляючи індивідуальне налаштування програми 1с, ви отримуєте:

  • усунення неполадок і системних збоїв в процесі експлуатації;
  • поліпшення роботи бази даних і системи безпеки;
  • оптимізацію друкарських форм і системи автозаповнення полів;
  • додавання розширеного функціоналу;
  • впровадження інновацій, які дозволяють спростити роботу з програмами 1с.

1с:франчайзі вікторія є сертифікованим представником 1с. Всі наші фахівці пройшли атестацію на знання даної лінії програмного забезпечення. Налаштування 1с 8 є одним з найважливіших напрямків нашої компанії. Крім того, накопичений за довгі роки досвід дозволяє виконувати свою роботу не тільки якісно, але і в найкоротші терміни.

Ми надаємо широкий спектр послуг, до основного переліку яких входять:

  • впровадження програм 1с необхідної конфігурації;
  • повний супровід програмного забезпечення;
  • своєчасне оновлення програми 1с;
  • консультування клієнтів з будь-яких питань;
  • цільова настройка 1с 8.2 під особливості бізнесу компанії-клієнта;

З 2006 року всі сучасні продукти 1с:підприємство створюються на платформі 1с 8. Проте, 1с: франчайзі вікторія продовжує обслуговувати попередні версії продуктів 1с підприємство 7.7 і 1с бухгалтерія 7.7.

Серед наших компаній-клієнтів вже є великі організації: готелі, школи і великі освітні центри, виробничі підприємства, державні структури, комплексні торгові центри, і різноманітні іноземні представництва. Для кожної фірми ми надавали індивідуальну настройку, завдяки чому наші фахівці отримали великий досвід налаштування 1с в різних областях бізнесу. Наша програма навчання користувачів 1с дозволить швидко освоїти весь необхідний матеріал.

Для більш докладної консультації по послугах налаштування та оптимізації програмного забезпечення 1с ви можете звернутися в нашу службу підтримки.