Як вибрати роликові ковзани

Fila X-ONE G 2017

Правила вибору роликових ковзанів для активного відпочинку.Наш інтернет – магазин пропонує сотні моделей для любителів (фітнес – ролики), які істотно відрізняються від професійних ковзанів, тому ролики слід підбирати, виходячи з мети катання. Всі якісні моделі від провідних виробників виготовляються з міцних і надійних матеріалів.
Також Ви можете подробнее ознайомитись і підібрати гарні роликові ковзани у нас на сайті https://spitfire.com.ua/

Прокотитеся на роликах і переконайтеся, що не виникає дискомфортних відчуттів, в іншому випадку слід приміряти інший розмір або підібрати іншу модель.

Серед широкого асортименту купити дитячі ролики не складе труднощів, однак, як і у дорослих моделях, ролики для дітей слід підбирати з особливою уважністю. Провідні виробники пропонують розсувні моделі для юних ролерів. Такий варіант дозволить заощадити сімейний бюджет, т. ковзани прослужать не один сезон навіть з урахуванням постійного зростання дитячої ніжки – черевик регулюються до 4 – х розмірів і «росте» разом з малюком.

Магазини пропонують великий вибір моделей від виробників різного рівня і в різному ціновому діапазоні. Перевагу варто віддавати відомим маркам. Такі ролики виконуються з якісних комплектуючих, та, незважаючи на часті падіння дитини при катанні, прослужать вам кілька років. Серед різноманіття дизайнерських рішень кожна дитина зможе вибрати і купити дитячі ролики свого улюбленого кольору або навіть з героями улюбленого мультфільму.

При примірці слід переконатися, що ніжка малюка добре фіксується в черевику, система кріплення не перетискає голеностоп і не натирає. Якщо підібрати модель, яка не буде відповідати анатомічним особливостям дитячої ноги, таке катання може привести не тільки до дискомфорту, але і до серйозних травм. Не нехтуйте порадами професіоналів, і тоді ваш відпочинок буде приємним, а головне корисним для здоров’я.