БІНАРНІ ОПЦІОНИ

7-18-2019

Двійкові параметри — це бінарні опціони на валютні пари FX з двома цінами виконання, встановленими на рівні відкритої ціни опціону. При оформленні ордера клієнт визначає рівень цільової ціни (яка є ціною виконання, що дозволяє опціоном закінчитися з прибутком, тобто in-the-money) і тривалість контракту. У той же час система автоматично встановлює другий рівень цільової ціни (який являє собою ціну виконання, з-за якої опціон закінчується із збитком, тобто ОТМ) з іншого боку поточної ціни інструменту і на тій же відстані від неї.
Хочемо порекомендувати почитати про Рейтинг бинарных брокеров

Клієнт встановлює цільовий рівень цін, вказуючи відстань від ціни інструменту при початку заповнення ордера. Відстань до обох виконання цін розраховується на основі ціни АСК при ініціюванні контракту для опціонів CALL (Up) і на основі ціни Bid для опціонів PUT (Down).

До відстані від ціни інструменту до ціни виконання опціону застосовуються обмеження, які можна налаштувати. Кожен інструмент має свою власну мінімальну і максимальну відстань до ціни виконання. Клієнт встановлює цільовий рівень ціни виконання в цьому діапазоні, який автоматично підтверджується торговою платформою.

Якщо базовий інструмент опціону досягає або перевищує рівень страйк профіт в будь-який час до закінчення дії — опціон закінчується з прибутком (in-the-money).

Якщо досягається рівень страйк лосс, опціон закінчується зі збитком (out-of-the-money).

У разі, якщо базовий інструмент опціону не досягає якої-небудь з цін страйк протягом усього періоду тривалості контракту, опціон скасовується без будь-якого прибутку або збитку, і сума контракту повертається клієнту.