Виготовлення меблів в домашніх умовах – ідея для бізнесу, реалізувати яку досить легко. Правда в більшості випадків, такий бізнес більше підійде для чоловіків. При цьому для його реалізації потрібно окреме приміщення. Якщо ви проживаєте в селищі, то займатися улюбленою справою, що приносить гарний прибуток, можна у власному обійсті, побудувавши для цього спеціальну майстерню. Звичайно ж, приміщення має бути теплим для роботи в холодну пору року, і одночасно добре провітрюваним.

Люди, які проживають у міських квартирах, теж з легкістю можуть організувати такий бізнес. Наприклад, в гаражі, якщо він є. А якщо ні, то його можна орендувати. Навчитися самостійно робити меблі, та почати свій власний успішний бізнес – може абсолютно кожен. Було б бажання. Бізнес по виробництву меблів, навіть у домашніх умовах, сьогодні має ряд незаперечних переваг:

• не потребує високих капіталовкладень;

• від 80% до 300% рентабельності;

• виготовляти продуктом користуються всі люди без винятку;

• ніколи не втратить своєї актуальності;

• розвиток з кожним роком набирає все більших і більших обертів.

Крім цього, на меблі ніколи не впаде попит. Люди купують її постійно. Сьогодні існує безліч бізнесменів, які вже давно й успішно заробляють на виробництві меблів. Мало того, цим бізнесом може зайнятися навіть студент. Сьогодні існує два варіанти виготовлення меблів як бізнес в домашніх умовах. Перший – це збірка і склейка з вже готових заготовок, які, зрозуміло, попередньо потрібно обробити лаком або пофарбувати. Другий – виготовлення за власними шаблонами. Давайте розглянемо обидва варіанти трохи докладніше.

Складання меблів на дому. Такий варіант ведення бізнесу є найпростішим, що приносить при цьому гарний прибуток. Суть роботи полягає в тому, що ви берете на реалізацію певну меблі в деталях, збираєте її у власній майстерні і продаєте споживачам з доставкою і установкою. Це не складно, адже разом з деталями меблів ви будете отримувати і докладну інструкцію про те, як її зібрати. Тут будуть найпоширеніші моделі кухонь, стінок, комодів і іншого. Також можна займатися і м’якими меблями, збираючи спочатку каркас за шаблонами з готових деталей, а потім займаючись оббивкою з доданих матеріалів. Переваги цього бізнесу в наступному:

• мінімум необхідних інструментів;

• мінімум часу на складання;

• великі обсяги продажів;

• стабільний дохід.

Таким видом бізнесу по виготовленню меблів в домашніх умовах займається безліч людей. Адже він простий і досить прибутковий. Але є ще один варіант бізнесу в даному напрямку, розглянемо його нижче.

Виготовлення меблів за індивідуальним шаблоном. Цей варіант бізнесу в домашніх умовах приносить набагато більше прибутку, але при цьому забирає багато часу і сил. Тут вам доведеться самостійно робити всі деталі, а потім збирати їх за власним шаблоном. Вкрай бажано, мати дизайнерське освіту або хоча б навички, адже вам доведеться самостійно розробляти нові моделі меблів. Звичайно, ви можете робити її за вже готовим шаблонам, але тоді вона не буде унікальною, а це означає, що і ціна на неї не буде занадто висока.

Сьогодні високо цінується ексклюзивні меблі, виготовлені вручну з натуральних деревних матеріалів. Багато людей замовляють меблі за власним уподобанням, інші воліють купити ту, яка їм більше до душі, але при цьому її більше не повинно бути ні в кого. Не робіть повторів. Придумайте оригінальну модель журнального столика, і він буде унікальний. Таку меблі купують за високою ціною, тому ви можете працювати в поодинці, не наймати працівників, щоб більше зробити.

У той час як виробництво корпусних меблів штампує 10 однакових кухонних гарнітурів, ви змайструєте один, але унікальний, з натурального дерева, а не з пресованої тирси. А продасте ви його приблизно за тією ж вартістю, що в меблевому магазині продадуться 10 простих кухонь. На таку якісну, абсолютно безпечну для здоров’я та екологічно чисту меблі у вас завжди будуть замовлення. Але для успішного ведення бізнесу вам знадобиться інструмент. Якщо ви збираєтеся робити заготовки будинку, то вам знадобляться верстати для обробки дерева.

Але вони потрібні не обов’язково. Ви можете замовляти деталі за власними шаблонами в спеціалізованій майстерні. Найцінніше у виробництві своєї меблів — це створення, як традиційних елементів і гарнітурів, так і нестандартних зразків, наявних в єдиному екземплярі. Унікальність тут – не означає складність виконання. Власноруч створений ескіз втілити в життя так само просто, як і провести стандартну модель. Важливо, знайти хорошу фірму, яка надає якісні послуги з продажу матеріалів, фурнітури, а також з виготовлення карти розкрою та обробці деталей.

Магазин або майстерню потрібно вибирати перевірену, з досвідом і позитивними відгуками, щоб гарантовано отримати витримані розміри заготовок, а також відсутність сколів і мінімальна кількість подряпин. Транспортування готового розкрою додому проводитися дуже обережно, щоб не пошкодити краю деталей. З додаткових інструментів вам будуть потрібні:

• електродриль;

• шуруповерт;

• фрезер для прорізання пазів і обробки кромок;

• електричний лобзик;

• фен або праска для нанесення кромки;

• канцелярські ножі;

• ключі і свердла;

• шило і наждачний папір;

• саморізи і гвинти;

• косинець і рулетка;

• маркер або простий олівець;

• киянка з гуми або дерева.

При виготовленні ексклюзивних меблів головне – грамотно скласти креслення, щоб всі розміри і деталі чітко збігалися. Збірка за власним кресленням – це захоплюючий захід, схоже на дитячу гру в конструктор. Необхідно граничне увагу, щоб цей процес не затягнувся на невизначений час. Зате отриманий результат буде приголомшливим: ексклюзивні меблі індивідуального дизайну і ручної роботи від справжнього профі.