Що прикольного подарувати хлопчику на 12 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для хлопчика на 12 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Сьогодні подарунок може бути не тільки серйозним і практичним, але і з гумором. Його можна подарувати, як окремо, так і разом з практичним подарунком, який ви подаруєте на день народження. Головне, вибрати його зі смаком і так, щоб він сподобався парубкові. Ну і, звичайно, був гідним і цікавим.

7 правил вибору прикольного подарунка для хлопця 12 років.

Щоб він не приніс розчарування і не опинився непотрібною річчю в його кімнаті, краще керуватися нехитрими правилами. Інакше ваш сюрприз не тільки не розвеселить хлопця, але і може стати причиною для образи або сварки.
Родичі можуть дарувати прикольний подарунок тільки з якимось іншим доповненням. Справа в тому, що 12 років – це вік, перехідний від дитинства до дорослості, і якщо ви подаруєте несерйозну іграшку, хлопець може подумати, що його досі вважають дитиною і образитися на такий подарунок. Особливо, якщо вам відомо, що він хотів би отримати з речей на день народження, наприклад, ролики, спортивні годинник або модні кросівки. Тому смішний і прикольний подарунок потрібно доповнити чимось ще. Добре, якщо такі подарунки будуть трохи доповнювати один одного. Наприклад, смартфон і прикольний чохол до нього, футболки з прикольними написами і кросівки і т. д.
Друзі можуть подарувати прикольні подарунки разом з недорогими солодощами. Це буде не просто килимок для мишки з шоколадним малюнком або модна клавіатура з шоколадними кубиками, але і справжня шоколадка. Хлопці люблять так само солодке, як і дівчата. Чи кілограм апельсинів з помаранчевим чохлом для смартфона. Єдиним винятком можуть бути тільки алкогольні напої, так як організм молодої людини може по-різному на них реагувати і розвиток його може бути зіпсовано.
Не варто дарувати прикольні подарунки з інтимними натяками. У цьому віці хлопці можуть реагувати на такі жарти досить болісно, а ставлення до інтимного життя у них може бути ще не сформовано. Тому і подарунок інтимного змісту може бути сприйнятий не адекватно його змісту. Краще приберегти їх для молодят. Тому на день народження хлопцеві не варто дарувати труси з інтимними написами, сувеніри, еротичні іграшки і статуетки.
Прикольні подарунки на тему кохання краще дарувати дітям старшого віку. Хлопці взагалі розвиваються пізніше дівчат, тому і перша любов до них приходить пізніше. Вони так само можуть плутати любов з симпатією, тому не варто дарувати різні подушки з сердечками і побажаннями щастя в особистому житті, а так само цукерки з такими натяками. А от дівчині в 12 років можна дарувати такі подарунки.
Годинник і футболки – цілком можна подарувати сучасній молодій людині на день народження. Це можуть бути прикольні подарунки з цікавими ідеями. Наприклад, годинник з полем для нотаток маркером, або годинник «Приємного апетиту», прикрашені виделками, ложками і ножами. Вони не тільки прикрасять інтер’єр його кімнати, але і будуть піднімати настрій своїм виглядом. Ну а цікаву футболку можна носити всюди, особливо з прикольними написами. Тільки висловлювання повинні бути підібрані з розумом і відповідати тому, що може думати цей хлопець. Тому, що є майки з гумористичними написами нейтрального характеру, а є відверто хуліганські для людей з особливим почуттям гумору. І носити їх може далеко не кожен. Тому, якщо ви не впевнені в тому, що майка сподобатися хлопцеві, можете його не купувати, щоб не справити своїм подарунком погане враження на нього і його сім’ю.
Гаджети для комп’ютера і для мобільного телефону – другі за популярністю прикольні подарунки. Вони дуже подобаються прогресивним молодим людям, адже сьогодні комп’ютер є в будинку у кожної людини, так само, як і смартфон. Тому купити прикольний подарунок для компа – значить, напевно, догодити людині.
Хлопці зазвичай люблять доповнення з вираженою чоловічий тематикою, наприклад, що світиться флешку у формі патрона, килимок для мишки або саму мишку з гарними написами або з незвичайною формою. Іноді в магазинах подарунків можна зустріти мишку з написом «З Днем народження» або флешки з цукерками «М&М». Можна купити кілька різнокольорових флешок з прикольними цукерками, а в магазині купити великий пакет цукерок або морозиво з ними і подарувати такий набір хлопцеві. Він буде радий таким солодощів, особливо, якщо попереду його чекає вечірка з друзями, де він буде пригощати цукерками друзів і подружок.
Бувають ситуації, коли прикольні подарунки недоречні. Наприклад, якщо хлопець переживає депресію, у нього дуже багато проблем і переживань або його не приймають в новому колективі однокласників. У цьому випадку прикольний подарунок не може розвеселити його, а нагадати йому про самотність і про те, що у нього немає справжніх друзів. Тому в цьому випадку краще подарувати йому простий подарунок без гумору, який відповідає його бажанням. Або просто купити йому те, що він хоче. Він це оцінить більше, ніж непотрібний прикольний подарунок.

***

Привітання з Днем Народження: Хлопчику

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон