Що прикольного подарувати хлопцеві на 20 років на день народження. Не знаєте, який подарунок зробити для хлопця на 20 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Напевно, у кожної людини в житті є один або хлопець, який ось-ось зробить крок у доросле життя і відзначить свій перший значущий ювілей. Правильно, мова йде про 20-річчя хлопця, який стає дорослим і може приймати самостійні рішення. Але в такому віці молода людина залишається наповненим романтизмом. Розглянемо варіанти презентів, які можна піднести молодій людині в цей важливий для нього день.
Час змін
І справді, 20 років – це вік, коли в житті хлопця трапляються зміни і вони відносяться не тільки до зовнішності. Але не обов’язково загострювати увагу на цьому, адже подарувати хлопцеві на 20-річчя бритву або лосьйон для гоління може кожен. А адже ми хочемо подарувати хлопцеві що-небудь веселеньке, щоб йому запам’ятався цей подарунок.

Звичайно, йому непогано було б навчитися з ранніх років доглядати за собою, але нехай вченням займеться хтось інший, а ми не будемо поспішати.

Хобі та уподобання

У 20 років у молодого хлопця може з’явитися величезна кількість різноманітних інтересів, до яких було б непогано придивитися. Наприклад, якщо хлопець регулярно відвідує тренажерний зал і є фанатом якоїсь футбольної команди, то вельми оригінальним презентом в цьому випадку стане уніформа з нанесенням імені та прізвища улюбленого гравця. Хіба не оригінально? Хлопець повинен це оцінити, адже виходячи на поле, щоб пограти з хлопцями у футбол, він буде одягати саме цю уніформу.

Якщо над питанням про подарунок на 20-річчя хлопця, розмірковує його дівчина, то, безумовно, вона повинна знати його краще, ніж хто-небудь. Хорошим варіантом подарунка для молодої людини стане вечеря при свічках, оригінальні та вишукані страви на столі. А дівчина може зустріти свого коханого в сексуальному нижній білизні або пеньюарі. А найголовнішим подарунком для хлопця стане пристрасне продовження. Непогано б ще й презентувати йому невеликий подарунок, виходячи з його захоплень. Наприклад, можна подарувати квитки у кінотеатр на веселу комедію.

Оригінальні та прикольні подарунки

Подарунки від друзів повинні бути прикольними і цікавими, преподнесенными з почуттям гумору.
• Чому б не подарувати другу сімейні труси з сердечками або виготовлений відеоролик зі смішними моментами його життя? Такий презент порадує не тільки іменинника, але і всю компанію, а також принесе масу позитивних вражень.
• Можна подарувати другу забавну іграшку: толстенькую свинку, яка ширяє в повітрі і махає величезними крилами, вона називається «Літаючий хрюндель». Хіба не прикольно? Такий подарунок безумовно хлопцеві доведеться по душі і не залишить його байдужим. І навіщо йому всілякі шампуні і гелі для душу, якщо свинка принесе масу позитивних емоцій і буде нагадувати про цей день.
• Хорошим варіантом для подарунка є «п’яні шахи». Вони нічим не відрізняються від звичайних, лише замість фігурок у наборі стопки. Така гра принесе багато азарту. Адже кожна «фігура», що була отримана в полон, повинна буде випита до дна. Використовувати таку гру можна не тільки в знаменний день, а і в будь-якій іншій, як душі буде завгодно. Веселощі буде йти повним ходом, і нудьгувати не доведеться.
• Можна придбати такий оригінальний подарунок, який не може не викликати захоплення – це «кашляющая» попільничка. Після такого подарунка курці вже точно відмовляться від сигарет. Такий подарунок весел тим, що кожен раз, коли в попільничці виявляється сигарета – вона починає неприємно покашливать. Тільки уявіть: іменинник нічого, не підозрюючи, кладе в попільничку цигарку і раптом чує кашель! Приголомшливо!
• Ще одним чудовим подарунком для 20-річного хлопця може стати комп’ютерна миша. Здавалося б, нічого особливого, але якщо вона буде представляти собою фігуру спокусливого жіночого тіла! Хлопцеві 100% сподобається кожен раз торкатися до неї, сидячи за комп’ютером.
• У вашого друга є свій власний автомобіль, у якому він проводить більшу частину свого часу? Чудово! В такому випадку йому можна подарувати класні смайлики, прикріпивши їх на заднє скло. Є оригінальні смайлики з прикольними написами, які спалахують натисненням кнопки. Тепер кожен водій, що їде ззаду, зможе милуватися таким презентом.
• Хорошим подарунком може стати USB-підставка, яка оригінальна тим, що підігріває чашку з розташованої в ній рідиною. Ваш друг любить пити каву або чай, сидячи за комп’ютером, але іноді забуває, що приніс його собі? Тоді такий подарунок саме для нього! Ще, як варіант, щоб ноги вашого друга завжди знаходилися в теплі йому можна піднести USB тапки – дуже м’які і зручні. А до тапкам можна подарувати і USB-рукавички, які зігріють руки молодої людини в холодну погоду.

Можна знайти саме той варіант, який найкраще підходить вашому другу. Він не залишиться байдужим!

***

Поздоровлення з Днем Народження Хлопцеві

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон