Як ми знаємо папір це не золото, що не іржавіє. Не що не загрожує йому. Але можна вкладати в золото? Відповідь легкий, можна навіть безпечніше, ніж щось інше, але і тут є свої недоліки.

При купівлі золотого злитка, ви ведете розрахунок не саму вартість, але і ПДВ (а це 19% від вартості). Золото не вигідно відставляти у банку, воно там йде як звичайний внесок. При продажу вами злитка 19% не повернуться вам назад.

Не забувайте що в майстернях і скупки, золото за ціною молу «на вагу». Це потрібно знати, тим більше, якщо вирішили вкласти гроші в ювелірний виріб. Так варто знати, що частина грошей – це праця майстра, і вона забирається під час переробки злитка в брухт.

Можна придбати старовинну річ, яка буде лежати у вас вдома. І ціна буде на неї тільки рости. Антикваріат вигідне вкладення, але треба мати хорошого оцінювача, якому ви могли довіряти. Та й до того ж вартість зростає на світовому ринку 30% річних.

Є варіант зберігання грошового інвентарю в цінних металах. Вигідна пропозиція в цьому випадку «золоті червінці». Їх вартість близько чотирьох тисяч рублів при вазі 9 грам.