Як вибрати ортопедичний диван!!!!

Ортопедичні Дивани-Ліжка

Ортопедичні дивани вже давно стали популярними і затребуваними для безлічі людей. Якщо житло не відрізняється великими розмірами і поставити велику ліжко просто нікуди – такий диван стане відмінним виходом з положення. Він займає мало місця, але забезпечує комфортний відпочинок – як вдень, так і вночі під час сну. ua пропонує широкий вибір ортопедичних диванів для дітей і дорослих. Меблі відповідає всім вимогам комфорту, а асортимент товару різноманітний і оригінальний. Ортопедичне меблі виготовляють з використанням спеціальних наповнювачів, які гарантують потрібну жорсткість та еластичність матраца. Під час сну на такому дивані, хребет приймає правильне положення, що не дозволяє на ранок хворіти спині.Також хочемо вам порекомендувати lux-mebli.net/g1320267-myaki-mebli

Пружинні блоки – витримують велике навантаження завдяки сталевим пружинам, скріплених між собою спеціальними вузлами. Такі блоки не тільки довговічні і еластичні, але і здатні підтримувати повітро – і вологообмін, сприяти роботі судин. Матрац добре пропускає повітря, і не провисає під час сну. Додатковими матеріалами можуть служити: латекс, кокосова койра, повсть, натуральна шерсть. Звертати увагу на поверхню – вона повинна бути рівна, а висота матраца не повинна перевищувати 12 див. Зупинити вибір на дерев’яному каркасі, він екологічно чистий і надійний.

Вибирати модель краще з нішами для постільної білизни або інших речей. Віддати перевагу перевіреним і надійним виробникам, які можуть надати сертифікати якості. Фірма – виробник може бути не тільки іноземна, але і вітчизняна. Українські фабрики теж роблять хорошу та недорогу меблі. Перед покупкою ортопедичного дивана потрібно визначитися, де він буде стояти, і на який зріст людини призначений. Оббивку краще вибрати щільну (жаккард, шкіра, флок). Колірна гамма повинна підходити до загального дизайну приміщення. Механізм трансформації вибирати за власним бажанням і легкості розкладання. Ортопедичні дивани дають можливість хребту відпочити, а м’язам розслабитися. Завдяки безлічі варіантів трансформації, можна значно заощадити місце в кімнаті, так і бюджет сім’ї.