У цій статті хотілося б поговорити про поширене явище в сучасному житті, такому, як розпродажі. Безсумнівно, кожен з нас, а особливо жінки і модниці люблять ходити в магазини. І начебто все є, а хочеться і хочеться купити щось нове. Часом буває так, що ми йдемо і реально не знаємо, що ми хочемо купити до останнього моменту, а далі купуємо те, що купити не планували, потрапляючи на черговий розпродаж.

Само собою зрозуміло, що кожен з нас хоче купити що-небудь гарне, якісне і в теж час дешеве, при цьому заощадити і відкласти невеликий «золотий запас». В цьому плані розпродаж – відмінний варіант для економії грошей. Але що, ж робити? Шукати місця розпродажів, досить не економічно, найоптимальніший варіант в такому випадку – відвідування магазинів, розрахованого на покупця з середньою купівельною спроможністю. Але в цьому є і інша сторона.

Купівля дешевого товару не завжди буває вигідна покупцю, швидше навпаки. Досить згадати народну мудрість: «скупий платить двічі». Ця приказка, як, до речі, підходить для нас. Якщо ви хочете купити якийсь товар, на всякий випадок вимагайте гарантію. У цьому випадку ваші права як споживача будуть захищені, а в разі несправності товару, ви зможете повернути гроші. Але не завжди так буває. Продавець, у разі повернення несправного або бракованого товару, втрачає частину прибутку, тому приготуйтеся до того, що вам доведеться порвати нервову систему.

Перш, ніж щось купити, подумайте, чи дійсно ви маєте потребу в ньому. Економія у разі розпродажів економічна тільки у випадку придбання товару, який вам необхідний. Для того, щоб визначити, що саме купити, поцікавтеся у продавця, чим відрізняється дана партія товару. В цьому випадку необов’язково дивитися на вартість товару.