Наша торгівля пішла значно далі, ніж можна було б собі уявити. Це стосується не тільки переліку товарів на прилавку, але і рівня обслуговування клієнтів. На сьогоднішній день ми маємо затишні магазини, просторі та комфортні, на прилавках – зі смаком та естетикою оформлені товари. Безсумнівно, новинкою в області торгівлі можна назвати систему знижок і дисконт. Саме про це піде мова в цій статті.

Отже. Як економити гроші і якими можливостями володіє власник дисконтної карти? Насамперед, доступною та зручною системою знижок. На сьогоднішній день, коли ми прагнемо заощадити, даний момент значущий і функціональний для сімейного бюджету. Крім того, накопичивши належну кількість бонусів, ви маєте можливість придбати товар практично безкоштовно. Однак, як і скрізь, в цьому є як плюси, так і мінуси.

Для покупця:

– можливість економити і купувати товари дешевше;

– віддати свою перевагу певного магазину.

Для магазину:

– наявність постійних покупців і залучення потенційних;

– можливість забезпечити наплив покупців;

– збільшити обсяг продажів;

– забезпечити лояльне ставлення покупців до свого магазину.

Тим не менш, як би не враховувалася наша психологія, сучасного покупця обдурити складно. Часом, сучасні магазини під видом знижок та дисконтної політики щодо бонусів, продають покупцям неякісний товар. В таких речах теж треба бути обережними.

Дисконт – дисконтом, але низька ціна не говорить про якість товару. Крім того, адміністрація магазинів йде на деякі хитрощі. Отже, ви купили те що вам треба і тут ви підходите до каси, тут, відразу ж на виході є небезпека – стенд із солодощами та жувальною гумкою. Це робиться не просто так, а спеціально, щоб змусити вас купити ще що-небудь.

Другий момент – коли ви заходите в магазин і підходите до стендів, товар на полицях спочатку дешевий, а далі – лежить точно такий же товар, але значно дорожче.