Що прикольного подарувати хлопчику на 14 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для хлопчика на 14 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
При виборі подарунка для людини, люди керуються не тільки від його уподобань та переваг, але також і від віку. І якщо для старшого покоління потрібно доглядати одні подарунки, то для молоді необхідно вибирати зовсім інші речі. Молоді люди віддають перевагу більш оригінальні і забавні презенти, які можуть по-справжньому здивувати. Тому цілком зрозуміло, що багато людей шукають прикольні подарунки хлопцеві на 14 років.

Оригінальні колонки

Дійсно прикольним і корисним подарунком хлопцеві на 14 років стануть оригінальні колонки для комп’ютера. Мова йде про колонках з незвичайним дизайном, які можна придбати в багатьох магазинах подарунків. Головною особливістю таких колонок є їх дизайн, який для хлопця в такому віці відіграє першочергову роль. Зараз в інтернеті можна доглянути дійсно незвичайні музичні колонки, які можуть здивувати будь-якого, а не тільки чотирнадцятирічного хлопця. Так, ви можете зробити вибір на користь водяних колонок, які можуть створювати ефект танцующи фонтанів. З їх допомогою музику можна не тільки побачити, але й почути.

Прикольні навушники

Не менш корисним і цікавим презентом хлопцеві на 14 років стануть навушники з прикольним дизайном, яких в магазинах представлений чималий вибір. У цьому віці можуть сподобатися хлопцю навушники у формі черепів, футбольних м’ячів і болтів. Виглядають такі аксесуари дійсно забавно.

Зовнішній акумулятор для смартфона

Зараз у більшості хлопчиків в 14 років є власні смартфони. У такому віці хлопці частіше всього використовують їх для ігор. Тому телефони у них завжди швидко розряджаються. Так що зовнішній акумулятор для смартфона з прикольним дизайном може стати корисним подарунком для чотирнадцятирічного хлопця на день народження.

Незвичайна скарбничка

Якщо ви шукайте прикольні подарунки хлопцеві на 14 років, то ваш вибір може впасти на скарбнички з дійсно незвичайним дизайном, які можуть послужити не тільки для збору дрібниці, але і стануть справжньою окрасою інтер’єру.

Зонт з ніжною ручкою

Більшість представників сучасної молоді не дивилися фільм «Зоряні війни». Однак практично всі знають про світяться мечах, які були у головних героїв цього фільму. Тому молодій людині можна піднести оригінальний парасольку, з ніжною ручкою, який нагадує джедайський меч. Такий парасольку можна замовити в інтернеті.

Прикольний чохол для ноутбука або смартфона

Якщо хочеться порадувати хлопця на 14 років приємною дрібницею, то піднести йому можна прикольний чохол для техніки, наприклад для смартфона. В цьому віці хлопчики дуже активні, так що їх телефони завжди наражаються на небезпеку бути розбитими. Стильний чохол з незвичайним дизайном не тільки прикрасити смартфон чотирнадцятирічного хлопця, але і захистить його від ударів і падінь.

Незвичайний будильник

Прикольним подарунком для будь-якої людини, в тому числі і для хлопця на 14 років стане незвичайний будильник. Вибір можна зробити на користь сучасних будильників, які виконані у вигляді гантель. Головною особливістю такого будильника є те, що він не вимкнеться, якщо не зробити кілька вправ. Для молодої людини в такому віці це буде корисно.

Стара ігрова консоль

Якщо хочеться піднести по-справжньому прикольний подарунок хлопцю на 14 років, то можна знайти для нього стару ігрову приставку, наприклад, Dendy, яка була головним об’єктом для всіх хлопчиків у 90-х роках. Сучасна ж молодь чула про таких приставках тільки з розповідей старшого покоління. Так що Dendy може стати дійсно прикольним подарунком для сучасного чотирнадцятирічного хлопця. Крім приставки потрібно піднести молодій людині і кілька картриджів, адже малоймовірно, що у нього вдома є власні.

Йо-йо

Так само як і зі старими приставками, сучасні молоді люди не чули про популярної іграшки початку 00-х років – Йо-йо. Ця забавна іграшка, яку зараз можна замовити в інтернеті, стане відмінним презентом для чотирнадцятирічного хлопця на його день народження. З її допомогою він зможе оцінити, як розважалися представники минулого покоління в дитинстві.

USB веб-камера з незвичайним дизайном

Молодь зараз більшу частину свого часу проводить в інтернеті. Тут же молоді люди спілкуються зі своїми друзями. Роблять це вони не тільки з допомогою соціальних мереж, але і відеодзвінків. Тому веб-камера з незвичайним дизайном, яка зможе прикрасити собою комп’ютерний стіл, буде прикольним подарунком для хлопця на 14 років.

Наручний годинник з оригінальним дизайном

Зараз багато магазинів пропонують окремі лінії годин для молоді. Такі годинники можуть стати прикольним подарунком для будь-якого молодого людини, в тому числі і для чотирнадцятирічного хлопця. Перевагу можна віддати світловим LED годинах.

Прикольна молодіжна сумка

Чотирнадцятирічному хлопцеві не обійтися без хорошої сумки. Так що можна доглянути для нього оригінальну молодіжну модель, яка стане дійсно прикольним подарунком.

***

Привітання з Днем Народження: Хлопчику

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон