Зараз у кожного є мобільний телефон, щоб завжди бути на зв’язку з сім’єю і друзями. Але за дзвінки потрібно платити. Як економити гроші на дзвінки по мобільному телефону? Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Перший спосіб – це карта тій же мережі, що й у ваших друзів, з якими ви підтримуєте регулярні контакти. Ви будете платити менше за вихідні дзвінки. Всі мобільні оператори діють також. Дві людини можуть розмовляти між собою майже безкоштовно, за умови, що вони є користувачами мережі. Це дуже вигідну пропозицію, над якою варто задуматися.

Другий спосіб. Ще один спосіб скоротити витрати на зв’язок по мобільному телефону, користуватися різними пакетами. Кожна мобільна мережа пропонує різні пакети, вибирайте найбільш привабливе для вас.

Третій спосіб. Не користуйтеся без потреби. Багато людей мають звичку дзвонити кожні півгодини, просто щоб дізнатися, що відбувається. За півгодини зазвичай нічого не змінюється, але завжди знайдуться теми для розмови. Постарайтеся утриматися від виклику без особливих причин.