Зараз у кожного є мобільний телефон, щоб завжди бути на зв’язку з сім’єю і друзями. Але за дзвінки потрібно платити. Як економити гроші на дзвінки по мобільному телефону? Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Перший спосіб – це карта тій же мережі, що й у ваших друзів, з якими ви підтримуєте регулярні контакти. Ви будете платити менше за вихідні дзвінки. Всі мобільні оператори діють також. Дві людини можуть розмовляти між собою майже безкоштовно, за умови, що вони є користувачами мережі. Це дуже вигідну пропозицію, над якою варто задуматися.

Другий спосіб. Ще один спосіб скоротити витрати на зв’язок по мобільному телефону, користуватися різними пакетами. Кожна мобільна мережа пропонує різні пакети, вибирайте найбільш привабливе для вас.

Третій спосіб. Не користуйтеся без потреби. Багато людей мають звичку дзвонити кожні півгодини, просто щоб дізнатися, що відбувається. За півгодини зазвичай нічого не змінюється, але завжди знайдуться теми для розмови. Постарайтеся утриматися від виклику без особливих причин.

Як вибрати акумулятор для телефону
Как выбрать    акумулятор для телефона
Сучасні телефони можуть практично все, крім постійного і тривалого режиму «включений». З-за регулярного використання нам доводиться заряджати телефон дуже часто, а іноді і не один раз на добу, що призводить до швидкого зносу акумуляторів телефону. Будь-який, навіть самий високотехнологічний смартфон через рік використання втрачає близько 20 відсотків ємності акумулятора навіть при звичайному режимі використання. Тому часто перед нами постає питання про покупку нової батареї окремо від телефону. Сьогодні ми коротко розповімо про те, коли варто задуматися про покупку, і як правильно вибрати акумулятор для LG, Samsung, HTC і будь-якого іншого телефону.
Будь-який, навіть самий високотехнологічний смартфон через рік використання втрачає близько 20 відсотків ємності акумулятора навіть при звичайному режимі використання. Тому часто перед нами постає питання про покупку нової батареї окремо від телефону, наприклад, тут https://mixale.com.ua/acsessuary/akkumulyatory

Отже, якщо ви активно використовуєте більшість функцій вашого смартфона, а не тільки режим зателефонувати і забути, то через пару років втрата ємності батареї складе від 30 до 50 відсотків. Також батарея може прийти в непридатність і раніше цього терміну. В основному, це відбувається при використанні неякісних зарядних пристроїв, з-за програмних збоїв, викликаних використанням погано написаних додатків з лівих джерел, ну або якщо рідна батарея була бракована.

У таких випадках телефон починає активно подавати вам знаки – батарея сідає через півдня використання, індикатор заряду стрибає від повного до порожнього після одного енергоємного дії, а зовсім неприємних випадках батарея навіть може просто роздутися і пошкодити смартфон.

Коли рішення про заміну акумулятора прийнято, найпростішим способом пошуку потрібної запчастини буде пошук за назвою і моделі телефону. Багато виробників випускають у продаж окремо батареї до телефонів, які забезпечені маркуванням – назва бренду, назва моделі або модельної серії. У деяких виробників один і той же акумулятор може підійти до декількох різних моделей телефонів.
Ємність батареї: найважливіша величина. Чим більше місткість, тим довше пропрацює ваш смартфон. Показник ємності завжди пишеться на корпусі батареї і виражається в миллиамперах-у годину. І знайти батарею в точності підходить до вашої моделі, але з більшою ємністю, ніж у рідній все-таки можна. В основному це сторонні виробники акумуляторів.