Як вибрати друк на пет плівці

Как выбрать печать на пэт пленке
Також хочемо вам порекомендувати печать на пэт пленке
Це цифровий друк на рулонних матеріалах (вінілова плівка, папір, тканина, сітка). Призначена для виготовлення плакатів, розтяжок та елементів більш складних конструкцій зовнішньої реклами.
Один з найбільш популярних матеріалів для широкоформатного друку. Тканина володіє високою міцністю, стійка до зовнішніх впливів.

Друк на папері знайшла своє застосування в світлових та несвітлових вивісках, на папері друкують плакати, постери, фотошпалери і календарі.

Широкоформатний друк на плівці різних форматів і типів. В залежності від поставлених цілей, ви можете вибрати білу, прозору або кольорову плівку. Так, ви можете в одному місці замовити повний цикл робіт по виробництву і нанесення широкоформатних наклейок на різні поверхні.

Екологічність, пожежобезпечність, відмінна світлопропускання і невисока ціна забезпечили ПЕТ затребуваність у виробництві рекламної продукції та дизайні.

ПЕТ легко ріжеться, що дозволяє створювати носії самої різної форми, а висока швидкість друку відкриває можливості для друку великих тиражів.

Рекламна продукція, надрукована на жорсткій основі з ПВХ відрізняються високою міцністю і стійкістю до температурних перепадів, не бояться вологи і вицвітання.

Друк на пенокартоне – безпрограшний варіант у питанні оформлення житлового або офісного приміщення.
Ми виконуємо навіть самі термінові замовлення на друк від 4 годин до доби без збільшення вартості.

Ми не тільки надрукуємо, доставимо, але ще і встановимо Вашу рекламну продукцію. Наша ціна на 20% нижче, при цьому якість друку залишається на найвищому рівні.