Як вибрати гарне рекламне агентство

10-6-2019


Ви вирішили обрати для своєї компанії рекламне агентство. І перед вами стоїть завдання – яке саме агентство вибрати, чим вони відрізняються один від одного. Ця стаття описує моменти, на які треба в першу чергу звернути увагу, вибираючи Рекламное Агентство. Вони відрізняються широкою або вузькою спеціалізацією. Агентства широкого профілю, так звані агентства повного циклу, що мають багато відділів по роботі з клієнтами, творчий відділ, відділ медіапланування, медіабаїнга і т. можуть організувати велику рекламну кампанію. Плюсом такого агентства є те, що практично будь-яке бажання клієнта можна задовольнити. Однак, нерідко виходить так, що якийсь окремий напрям виходить слабкіше, ніж у іншого вузькоспрямованого рекламного агентства. 

А іноді агентство, яке позиціонує себе як агентство повного циклу, насправді працюють не самі, а залучають інші агентства, накручуючи відсотки за посередництво і збільшуючи загальну вартість рекламних послуг. Тому краще працювати з вузькопрофільним агентством якщо ваша мета тільки розмістити бігборд або вивіску. Якщо ж вам потрібна різна реклама, то зручніше працювати з одним агентством широкого профілю, ніж погоджувати роботу декількох вузьких. На що варто звертати увагу. Припустимо, ви вже визначилися якого роду реклама вам потрібна. Тепер потрібно зробити аналіз ринку рекламних послуг. По – друге, необхідно проаналізувати існуючий ринок рекламних послуг. Це можна зробити за допомогою інтернету. З безлічі посилань по заданому пошуку вибираєте кілька, вивчаєте інформацію, розміщену на сайтах, порівнюєте послуги, вартість і відбираєте ті потенційні агентства, з якими готові працювати.

Надавши підряднику інформацію про бюджет, цілях реклами і термінах виконання, з представлених вам презентацій ви вибираєте собі агентство. Корисно також отримати відгуки від колишніх або існуючих клієнтів про агентстві. Ще ви можете порівняти ціни у інших агентствах, матеріали та обладнання, на якому вони виготовляються. Від якості матеріалів залежить зовнішній вигляд реклами і стійкість до впливу зовнішнього середовища (сонце, дощ, сніг, вітер).