Як вибрати Мережеві зарядні пристроі

12-4-2019
Картинки по запросу Як вибрати Мережеві зарядні пристроі

Існує безліч причин, за яким можна купити новий зарядний пристрій для телефону — від виходу з ладу старого, до бажання збільшити функціональність зарядки. На нашому сайті ви знайдете безліч моделей мережевих зарядних пристроїв, які знадобляться вам вдома і на роботі. Якщо ваш телефон оснащений специфічним роз’ємом, то можливий лише один варіант — з неразъемним шнуром. Таке СЗУ кілька надійніше, ніж USB – адаптер (для будь-якої електроніки додатковий механічний контакт означає збільшення вірогідності поламки). Але варто враховувати, що при цьому немає можливості змінювати довжину шнура для різних варіантів використання. Якщо ж ваш мобільник має роз’єм micro – або mini – USB, то має сенс придбати сучасний адаптер USB. Він, як і стандартний зарядний пристрій живиться від мережі, але на виході має не шнур, а стандартний USB – роз’єм. Також хочемо вам порекомендувати https://mobisvit.com.ua/zu-poverbanki-akkumulyatory/setevye-zaryadnye-ustrojstva/

До цього роз’єму можна підключити шнур, що входить в комплект вашого смартфона, а можна придбати новий, причому найбільш підходящої довжини. Крім цього, випускаються USB адаптери з додатковим виходом. Особливо це актуально для власників сучасних планшетів: телефони заряджають струмом 1 ампер, а високопродуктивні планшети — струмом 2 ампера. Тому наявність додаткового виходу, який може видавати струм до 2А, дозволить заряджати планшетник в два рази швидше. У аналогових мережевих адаптерів в якості основного робочого органу виступає трансформатор, який відрізняється великими розмірами (порівняно з імпульсними пристроями). Нарівні з високою надійністю, ціна такого пристрою значно вище. В імпульсних адаптерах замість трансформатора застосовують цифрове перетворення з допомогою транзисторних схем.

Вони виходять з ладу частіше, ніж трансформаторні, але при сучасному рівні технологій цим можна знехтувати. Купуючи зарядний пристрій, варто звернути увагу на наступні моменти. По – перше, місце кріплення проводу до роз’ємів має бути укріплено гнучкими накладками. При їх відсутності провід швидко зламається в місці вигину. По – друге, варто віддати перевагу моделям з шнуром, згорнутими в спіраль. Шнур не буде плутатися і таку модель простіше експлуатувати. І по – третє, необхідно купувати пристрої з індикацією. Так ви зможете бачити, нормально йде зарядка, побачити процес завершення заряду, а також простежити ймовірність короткого замикання.