Не секрет, що зараз Інтернет став звичним явищем. Хтось використовує його для спілкування, хтось для розваг, а є маса людей, яким він дозволяє заробити. Але є ще один позитивний фактор – Інтернет може допомогти вам заощадити гроші. Наш сайт розповість вам, як і на чому можна це зробити.

Перше, на чому зупинимося – покупки в інтернет-магазинах. Відразу відзначаємо всі плюси:

– тут завжди більш широкий асортимент, ніж в простому магазині;

– завжди можна порівняти асортимент та ціни в різних інтернет-магазинах;

– ознайомитися з анотаціями та відгуками покупців;

– товари інтернет-магазинів завжди дешевше, ніж у роздрібній торгівлі (в середньому економія до 20%);

– більше ймовірності купити новинки або рідкісні речі;

– не треба нікуди їхати – товар доставить кур’єрська служба;

– можливості та різноманітність асортименту інтернет-магазинів безмежні. Одяг і косметика, побутові прилади та інструменти, спортивний інвентар. Список можна продовжувати нескінченно. Що говорити, якщо нерухомість за кордоном можна придбати по Інтернету.

Ще одна сфера економії – телефонні розмови. Людина, яка звикла економити, завжди подумає, чи варто телефонувати родичам або друзям, які живуть в іншому місті чи навіть країні. Ми всі знаємо, як не щадять нас телефонні оператори за розмови в роумінгу. І якщо вже треба дзвонити, то намагаємося говорити по суті і не довго. Інтернет допомагає нам вирішити цю проблему, дозволяючи економити на телефонних переговорах. Зараз вже мало хто не знає про «Скайп», що дозволяє відмовитися від телефонних розмов. Головне, мати комп’ютер та підключення до Інтернету. «Скайп» не єдина програма, створена для спілкування. Їх багато. І кожна з них періодично пропонує різноманітні акції та знижки – конкуренція, знаєте.

Економія на пошуку та придбанні книг. Сьогодні в Інтернеті можна знайти абсолютно будь-яку книгу. Хочете в паперовому варіанті, можна електронну версію новинки книжкової продукції – прямо з сайтів видавництв. Новини, періодична преса, методична література, – все це є в Мережі і в значній мірі економить ваш час і кошти. Звичайно, електронні книги визнають не всі. Але не визнати, що це економно, не може ніхто. Якщо ж вам нададуть вибір для перегляду свіжої преси, що ви оберете – скуповувати пачку газет або тільки рухом мишки, за кілька хвилин пробігтися по сторінкам «різних видавництв? Відповідь однозначна. А той факт, що на деяких сайтах цензура відсутня, допоможе вам дізнатися справжню картину того, що відбувається. Інтернет дає можливість допитливим умам дізнатися те, про що не розкажуть вам ні газети, ні телебачення.

Дистанційне навчання – це реальність. Не можна не сказати про можливості отримати освіту, не переїжджаючи в інше місто або країну. Важко уявити собі, що ще зовсім недавно, щоб чому-небудь навчитися, ми записувались на курси, платили гроші, та ще й відвідували групові заняття. Зараз за допомогою Інтернету ми можемо навчитися всьому, ландшафтного дизайну, іноземної мови, домашньої бухгалтерії … Та все, що душі завгодно. Багато дистанційно отримують вищу освіту. По «Скайпу», наприклад, проводяться групові семінари, індивідуальні заняття. Та й вартість такого утворення може виявитися дешевше очного. Але, на жаль, не всі можуть використовувати таку форму навчання на всі 100%. Тут дуже важлива самоорганізація. Людям, які страждають низькою організацією свого часу, продуктивніше змусити себе відвідувати очні курси.

Бронювання через Інтернет. Люди завжди любили подорожувати. Не завжди були можливості. Ще недавно ми не могли уявити, як можна, наприклад, поїхати в іншу країну без турпутівки. Зараз самостійний туризм швидко розширює межі. І в цьому не малу роль також відіграє Інтернет. Ми спокійно, не виходячи з дому, можемо повністю спланувати всі свої пересування. Починаємо з пошуку дешевих квитків, бронюємо готель або апартаменти, навіть можемо замовити таксі в аеропорт або на вокзал через Інтернет.

Оплата послуг через Інтернет. Платіжні термінали вже досить буденне поняття. Знайомі всім. Оплата самого Інтернету, мобільного зв’язку, комунальних платежів,- все відбувається в лічені секунди. Грошей тут ви, звичайно, не економите, але час точно. А в наші дні – це гроші!